Wysyłka w 24h

Prześcieradła szafirowe

  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje

  Szafirowy to intensywny i zarazem elegancki odcień niebieskiego. Wszystkie odcienie tej barwy cenione są w aranżacji wnętrz, a szczególnie w sypialni. W tej kategorii mamy dla Ciebie prześcieradła szafirowe. Każde z nich potrafi zauroczyć.

  Szlachetny odcień niebieskiego to wybór, który doda sypialni elegancji. Wybierze prześcieradło szafirowe także ktoś, kto lubi piękno i pogodę wnętrza. I nie tylko wygląd sypialni jest tutaj ważny. Szafirowy to jeden z kolorów mających znakomity wpływ na samopoczucie. Fascynując się kolorem, nie można zapomnieć o kwestiach praktycznych. Zachęcamy więc, by dokładnie zapoznać się z możliwościami. Dostępne są szafirowe prześcieradła z różnych tkanin i w różnych rozmiarach. By prześcieradło się nie zsuwało z materaca, można wybrać model z gumką.

  Oferujemy urozmaicony asortyment nie tylko pod względem kolorystycznym. Czy fani barwnej pościeli potrzebują prześcieradła w tym kolorze, czy w innym, mogą wybrać je z jerseyu z gumką albo z frotte z gumką. Inne opcje to satyna bawełniana z gumką oraz klasyczne, czyli bez gumki, bawełniane i flanelowe.

  Dla piękna sypialni i dla dobrego samopoczucia warto wybrać coś z tej kategorii. Prześcieradła w kolorze szafirowym pasują do pościeli w różnych kolorach i niekoniecznie tylko niebieskich. Elegancko wygląda kolor ten łączony z różnymi kolorami neutralnymi. Ładnie także wygląda w połączeniu ze spokojnymi odcieniami różu i żółtego.