Wysyłka w 24h

Wymiana i Zwrot

W sytuacji w której dostarczony przez nas produkt nie spełnia Twoich oczekiwań masz możliwość jego zwrotu w terminie 30 dni od daty dostawy. Nie musisz podawać przyczyny takiego zwrotu, natomiast będziemy wdzięczni za taką informację, gdyż wykorzystamy ją przy optymalizacji naszej oferty. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia dostarczenia towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Możesz skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego  prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Jak wymienić lub zwrócić nabyty produkt: 

  1. Wymieniany lub zwracany towar musi być w nienaruszonym stanie, najlepiej w oryginalnym opakowaniu producenta.
  2. Do wysłanej paczki załączyliśmy “Formularz wymiany/zwrotu”. Prosimy o dokładne uzupełnienie informacji. Jeżeli nie jesteś w posiadaniu formularza to prosimy o jego pobranie i wypełnienie.
  3.  Zapakuj produkt, wraz z wypełnionym formularzem oraz paragonem/fakturą i odeślij na adres: TuliSen Milena Składanek Leszczydół Nowiny ul. Szkolna 40, 07-202 Wyszków.
  4.  Po otrzymaniu przesyłki zwrot pieniędzy nastąpi możliwie jak najszybciej (do 5 dni roboczych). W przypadku wymiany rozliczymy ewentualną różnicę i wyślemy nowe produkty.

 

Pokrywamy koszty zwrotu tylko tych produktów, które z naszej winy nie spełniły Twoich oczekiwań (zły rozmiar, kolor lub ewentualna niezgodność z opisem w sklepie).

W razie jakichkolwiek wątpliwość prosimy o bezpośredni kontakt na sklep@tulisen.pl lub tel. 519 173 537