Wysyłka w 24h

Prześcieradła czarne

  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje

  Przyjemne w dotyku prześcieradła czarne od TuliSen wyznaczają zupełnie nowe standardy snu. Doskonale w komponują się we współczesne trendy w aranżacji sypialni, które na piedestale stawiają czarne i antracytowe kreacje. Oferowane przez nasz sklep prześcieradła wyprodukowane zostały ze 100% naturalnej bawełny. Cechuje je zatem wysoka jakość i trwałość. Prześcieradła można dopasować do wysokich jak i niskich materacy.

  Czarne prześcieradła z gumką i bez

  W asortymencie sklepu Tulisen znajdziesz szeroki wybór prześcieradeł bawełnianych czarnych, które będą pasować do każdego typu materaca. znajdują się prześcieradła jersey oraz frotte z gumką zapobiegające niechcianym przesunięciom materiału na materacu, a także wiele rozmiarów prześcieradeł bawełnianych klasycznych, flanelowych klasycznych i z satyny bawełnianej z gumką. Nasze czarne prześcieradła może kupić więc każda osoba, której zależy na otuleniu swojego materaca przyjemnym dla ciała materiałem. Jest on niezwykle odporny na pranie i nie traci swoich pierwotnych właściwości nawet po wielokrotnym czyszczeniu.

  Dużą zaletą prześcieradeł w czarnym kolorze jest ich odporność na zabrudzenia. Tkanina przez długi czas daje efekt świeżości, jednocześnie starannie okrywając materac na łóżku. W asortymencie znaleźć można czarne prześcieradło w rozmiarze pozwalającym naciągnąć je swobodnie na pojedynczy materac, a także duże łóżko małżeńskie. Każdy produkt z oferty cechuje się starannym wykończeniem, po to by jak najdłużej służyć swojemu użytkownikowi.