Wysyłka w 24h

Prześcieradła bawełniane

  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje

  Prześcieradło bawełniane klasyczne jest polskim produktem wykonanym z najwyższej jakości Bawełny 100%. Wysoka jakość, gęsty splot i gładka struktura prześcieradła są jego najważniejszymi cechami. Prześcieradło jest odporne na intensywną eksploatacje, przy czym nie mechaci się i nie traci kolorów. Z powodzeniem można łączyć je z każdym rodzajem pościeli. Producentem kolekcji prześcieradeł z bawełny, dostępnych w 12 kolorach i w trzech rozmiarach, jest polska firma EL-TEX.

  Prześcieradła wyprodukowane z wysokiej jakości bawełny

  Firma TuliSen oferuje prześcieradła bawełniane wykonane z wysokogatunkowej bawełny. Do ich najważniejszych cech  należy wysoka jakość, gęsty splot i gładka struktura. Dodatkowo, prześcieradło z bawełny jest odporne na intensywną eksploatacje, przy czym nie mechaci się i nie traci kolorów. TuliSen w swojej ofercie ma także prześcieradło bawełniane z gumką. Ten model dostępny jest również w wielu kolorach oraz rozmiarach. Prześcieradło z gumką bawełna sprawdzi się przede wszystkim w przypadku osób, które podczas snu przewracają się z boku na bok i często skopują pościel. Dzięki gumce prześcieradło pozostanie na swoim miejscu.

  Cechy tkaniny bawełnianej

  Bawełna to tkanina naturalna, o wysokiej jakości i dużych walorach estetycznych i praktycznych. Co się za tym kryje? Jest miękka i niezwykle przyjemna w dotyku, ale także dająca producentom rozległe pole do popisu, jeśli chodzi o nadanie jej pięknego wyglądu. Jest chętnie wykorzystywana przez producentów do tworzenia pościeli, prześcieradeł, gdyż ludzie zwracają uwagę na tkaniny, które otulają ich podczas snu. Nie bez znaczenia jest tez wygląd pościeli – nawet prześcieradła bawełniane mogą być piękne i stanowić dopełnienie sypialni. W związku z modą na to, aby wnętrze było starannie zaaranżowane, nawet najdrobniejsze szczegóły maja znaczenie. Dlatego tym bardziej całe pokrycie łóżka, nawet prześcieradło, są starannie dobierane. Wpływa to na całość wyglądu sypialni, a to przekłada się na nasze samopoczucie, gdy w niej odpoczywamy.

  Patrząc przez pryzmat zalet tkaniny bawełnianej nic dziwnego, że jest ona chętnie wybierana przez producentów w przemyśle włókienniczym i szyją z niej pościel i prześcieradła bawełniane. Dostosowując się do potrzeb rynku, oferują wariant z gumką oraz prześcieradła bawełniane bez gumki, bardziej uniwersalne, gdyż nadają się nie tylko na łózko sypialniane, ale też np. na sofę z oparciem. Ich uniwersalność wynika też z faktu, że mimo, iż występują one w rożnych rozmiarach, nie zaszkodzi, jeżeli są trochę większe od powierzchni spania, gdyż można je podwinąć. W sprzedaży dostępne są warianty o rożnych długościach i szerokościach, znaleźć można także prześcieradła duże rozmiary.

  Odkryj zalety prześcieradeł z bawełny

  Prześcieradła z bawełny są najczęściej wybierane przez klientów. Zapewniają one bowiem komfort spania z uwagi na swoją miękkość. Jeżeli chodzi o porę roku, na jaką się nadają, to jest to zarówno zima, gdyż zapewniają ciepło, ale także lato z uwagi na ich strukturę zapewniająca  cyrkulację powietrza. Z pewnością pozwalają skórze oddychać, w przeciwieństwie do sztucznych materiałów. Dlatego można je stosować bez obaw nawet w przypadku bardzo małych dzieci. Cechuje je także higroskopijność, czyli świetnie absorbują wilgoć, co jest nieocenione w upalne dni lub w sytuacji, gdy mamy gorączkę i się pocimy. Ponieważ są wykonane z naturalnej tkaniny, prześcieradła bawełna to pewność, ze nie uczulą nawet wrażliwego alergika. Doceniane są również z uwagi na to, że po praniu, jeżeli są prawidłowo, gładko rozwieszone, po wysuszeniu nie ma konieczności ich prasowania. Nie odkształcają się też w miarę użytkowania, dlatego mogą nam posłużyć przez wiele lat.

  Idealne do każdej sypialni

  Prześcieradło bawełna oznacza wygodę, komfort przyjemnego w dotyku materiału. Z uwagi na to, że bawełna łatwo ulega procesom farbowania i wybielania producenci wykorzystują tę jej właściwość i tworzą pościele o bogatej kolorystyce. Oczywiście prześcieradło bawełna, jak i cała pościel, powinno być dopasowane stylistycznie i kolorystycznie do całej aranżacji sypialni. Producenci puszczają wodze fantazji i projektują i szyją prześcieradła zarówno jednolite, jak i posiadające nadrukowane różne motywy. Tym samym dostosowują się do trendów wnętrzarskich oraz rosnących wymagań klientów.

  Prześcieradła bawełniane, zwłaszcza bez gumki są bardzo doceniane przez klientów, którzy dostrzegają ich zalety – miękkość i przyjemność w dotyku oraz funkcjonalność, trwałość i niealergizujące właściwości. Prześcieradło bawełniane to klasyk w najlepszym wydaniu.