Wysyłka w 24h

Prześcieradła pistacjowe

    • Wybierz opcje

    W łóżku, na tapczanie czy na materacu – do komfortowego wypoczynku i snu potrzebne jest prześcieradło. Proponujemy najlepszej jakości prześcieradła w kolorze pistacjowym o wymiarach idealnie dopasowanych do różnej wielkości materacy. Mogą one zapewnić higieniczny i wygodny odpoczynek.

    Wybór prześcieradła do łóżka bardzo często bazuje na jego kolorze. Dawno już odeszło się od prześcieradeł jedynie śnieżnobiałych. Bardziej praktyczne, wygodne w użytkowaniu i praniu będzie prześcieradło kolorowe. Ponadto, wybierając kolory z wielu dostępnych w naszym sklepie, można dopasować prześcieradło w kolorze na przykład pistacjowym do pościeli czy wystroju sypialni. Prześcieradła pistacjowe dostępne są w najpopularniejszych rozmiarach.

    Oferujemy prześcieradła pistacjowe wykonane z wysokiej jakości materiałów spełniających normy bezpieczeństwa. Można znaleźć u nas także prześcieradło z gumką z materiału frotté, jerseyu oraz satyny bawełnianej, a także prześcieradła klasyczne wykonane z flaneli lub bawełny. Nasza szeroka oferta produktów pozwoli na znalezienie pościeli idealnie dopasowanej do potrzeb.