Wysyłka w 24h

Prześcieradła morelowe

  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje

  Prześcieradła morelowe

  Jeżeli szukasz wysokiej jakości prześcieradła w kolorze morelowym, doskonale trafiłeś. W naszym sklepie dostępne są różne odcienie prześcieradeł wykonane z najlepszych materiałów. Bez względu na to, czy wolisz prześcieradło morelowe frotte albo jersey z gumką, czy też bawełniane, wszystko to znajdziesz w naszej ofercie. Wybierz takie, które będzie spełniało wszystkie Twoje wymagania.

  Prześcieradła w kolorze morelowym to różne odcienie, od jasnych poprzez ciemniejsze aż do koloru łososiowego. Morelowe prześcieradła możesz dopasować również pod względem rozmiaru –
  posiadamy je w standardowych wymiarach od tych pasujących na klasyczne materace dla jednej osoby, poprzez mniejsze łóżka podwójne, aż po szerokie prześcieradła na materace o wymiarach 200 na 220 centymetrów.

  W ofercie sklepu znajdziesz również idealne na lato prześcieradła z satyny bawełnianej z gumką, a także cieplejsze w dotyku prześcieradła flanelowe klasyczne. Wybierz najlepiej pasujące do Twojej sypialni i pościeli prześcieradło morelowe i zamów w naszym sklepie z dostawą  prosto do domu.