Wysyłka w 24 h

Satyna bawełniana z gumką

Prześcieradło satyna bawełniana, prześcieradła satyna bawełniana z gumką

 

Polskie prześcieradło z satyny bawełnianej z gumką wykonane jest z wysokogatunkowej Bawełny 100% wykończonej atłasowym splotem. Ten ekskluzywny produkt jest bardzo trwały i odporny na codzienne użytkowanie. Kluczowymi zaletami prześcieradła z satyny bawełnianej jest guma wszyta po całej krawędzi, która zapewnia jego stabilizację, oraz głęboki zakład – 30 cm powodujący dopasowanie prześcieradła do każdej wysokości materaca. Prześcieradło produkowane jest w ośmiu klasycznych kolorach i w 7 rozmiarach przez znaną i cenioną polską firmę EL-TEX.

 

Firma TuliSen w swojej bogatej ofercie produktów sypialnianych posiada szeroki wybór prześcieradeł. Jeżeli jesteście zwolennikami eleganckich materiałów, warto zapoznać się z kolekcją prześcieradeł z bawełny satynowej.

 

Prześcieradło satynowe z gumką TuliSen wykonane są z wysokogatunkowej bawełny sto procent, która jest wykończona atłasowym splotem. Co warte podkreślenia prześcieradła satyna bawełniana są bardzo trwałe i odporne na codzienne użytkowanie.

 

Każde oferowane przez TuliSen prześcieradło z satyny bawełnianej posiada wszytą po całości krawędzi gumę, która zapewnia jego stabilizację, oraz głęboki zakład – trzydzieści centymetrów powodujący dopasowanie prześcieradła do każdej wysokości materaca. Dzięki temu nawet w przypadku najbardziej ruchliwych użytkowników prześcieradło pozostaje na swoim miejscu.

 

Prześcieradła satynowe z gumką produkowane jest w ośmiu klasycznych kolorach, takich jak: biały, beżowy, czekoladowy brąz, ecru, fioletowy, malinowe bordo, szary i zielony.  TuliSen oferuje prześcieradła satynowe w sześciu rozmiarach: 90×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×220.

 

Każde prześcieradło satynowe proponowane przez TuliSen produkowane jest przez znaną i cenioną polską firmę EL-TEX,  która zajmuje się produkcją tekstyliów sypialnianych już od ponad dwudziestu lat. Do ich wytworzenia wykorzystuje tylko polskie materiały.

 

Prześcieradło satyna bawełniana sprawdzi się nie tylko w prywatnych sypialniach, ale także będzie piękną dekoracją każdego hotelowego łóżka. Z powodzeniem może służyć także, jako bielizna pościelowa w pensjonatach czy zajazdach. Jest elegancka i trwała.

 

Cała kolekcja prześcieradeł satynowych dostępna jest na stronie internetowej tulisen.pl. Oferowane produkty dostępne są w przystępnych cenach. Warto zaznaczyć, że firma jest otwarta na całkowitą personalizację wybranych produktów pod względem ich wymiarów. Tego typu zamówienia realizowane są w ciągu jednego lub dwóch dni.