Wysyłka w 24 h

Prześcieradła flanelowe

 • Prześcieradło klasyczne z flaneli wykonane jest z Bawełny 100%. Ten polski produkt jest niezwykle miękki i przyjemny w dotyku. Pluszowa struktura sprawia, że prześcieradło jest ciepłe i ma bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, więc sprawdzi się w chłodniejsze miesiące. Producentem flanelowych prześcieradeł, które dostępne są w 12 kolorach i w trzech rozmiarach,  jest polska firma EL-TEX.

  Firma TuliSen w swojej bogatej ofercie produktów sypialnianych posiada szeroki wybór prześcieradeł. Jeżeli jesteście zwolennikami ciepłych i pluszowych materiałów, warto zapoznać się z kolekcją prześcieradeł z flaneli.

  Prześcieradła flanelowe TuliSen wykonane są ze stuprocentowej bawełny. Są miękkie i przyjemne w dotyku. Ich pluszowa struktura sprawia, że są bardzo ciepłe i mają właściwości termoizolacyjne. Będą więc idealne na długie i zimowe noce.

  Prześcieradło z flaneli TuliSen dostępne są w formie klasycznej bez gumki. Klienci mogą wybierać spośród dwóch rozmiarów: 160×200 i 200×200. Prześcieradła dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Do wyboru są między innymi takie odcienie jak: biały, bakłażanowy, beżowy, bordowy, czekoladowy i czarny.

  Każde prześcieradło flanelowe oferowane przez TuliSen produkowane jest przez znaną i cenioną polską firmę EL-TEX,  która zajmuje się wytwarzaniem tekstyliów sypialnianych już od ponad dwudziestu lat. Do ich produkcji wykorzystuje tylko polskie materiały.

  Prześcieradło flanelowe będzie dobrym rozwiązaniem zarówno w przypadku prywatnych sypialni, jak również pokojów hotelowych czy pensjonatów. Z ich użytkowania będą z pewnością zadowolone nawet największe zmarzluchy. Prześcieradło flanelowe zapewni komfortowy i przyjazny sen.

  Cała kolekcja prześcieradeł flanelowych dostępna jest na stronie internetowej tulisen.pl. Oferowane produkty dostępne są w przystępnych cenach. Warto zaznaczyć, że firma jest otwarta na całkowitą personalizację wybranych produktów pod względem ich wymiarów. Tego typu zamówienia realizowane są w ciągu jednego lub dwóch dni.