Wysyłka 9.08 (po urlopie)

Prześcieradła rude

 • Oferujemy Państwu wysokiej jakości prześcieradła w szerokiej palecie modnych i atrakcyjnych barw. Dedykowane są osobom, dla których wygoda i komfort oraz niebanalne wykończenie to priorytet.

  Prześcieradła w kolorze rudym to doskonały wybór dla osób lubiących żywe barwy. Jest to odcień weselszy niż brąz, ale nie tak jaskrawy jak pomarańcz. Pomaga stworzyć przytulne, ciepłe i jasne wnętrze.

  Rude prześcieradła są wyborem ponadczasowym, które ożywią sypialnie jednocześnie zachowując jej klasyczny nastrój.

  Prześcieradło rude w naszej ofercie wyróżnia się starannym wykończeniem oraz dbałością o szczegóły. Materiały miękkie i przyjemne w dotyku wprowadzą w błogi stan relaksu i zapewnią upragnione wytchnienie po męczącym dniu pełnym stresów. Dzięki temu, że idealnie przylegają do materaca i niezsuwaną się, gwarantują spokojny sen przez całą noc. Prześcieradła w naszej ofercie wyróżniają się też wysokiej jakości wykonaniem, są wytrzymałe a ich żywe barwy będą stanowić ozdobę sypialni nawet po wielu praniach.

  W naszym sklepie znajdziecie równie klasyczne prześcieradła flanelowe i bawełniane oraz modele takie jak frotte, jersey czy satyna.

  WYSYŁKA PO URLOPIE 9.08 :) Zamknij