Wysyłka 5-6 sierpnia po urlopie

Prześcieradła bordowe

  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje

  Szukasz idealnego prześcieradła do swojej sypialni? Nie wiesz na jaki kolor się zdecydować, a wybór odpowiedniego materiału spędza Ci sen z powiek? Pewnie przejrzałeś już mnóstwo innych stron z podobnymi produktami, które ostatecznie doprowadziły Cię tutaj, w miejsce, w którym królują bordowe prześcieradła. To nie przypadek, że znalazłeś się właśnie w tym miejscu, gdyż nasz sklep oferuje produkty w wielu innych kolorach. Ale Ty już wiesz, że bordowe prześcieradło będzie idealne.

  Niewątpliwie, wybór tego koloru zaakcentuje Twój gorący temperament. Kolor bordowy to niesamowicie mocny i dominujący kolor, który doda charakteru Twojej sypialni, wypełni ją namiętnością i romantyzmem. Świetnie skomponuje się z elementami złota, stwarzając wrażenie luksusu i podkreślając wyjątkowość miejsca, jakim jest sypialnia.

  W ciemnych pomieszczeniach prześcieradła bordowe również znakomicie się sprawdzą, dodając im nieco pikanterii. Skoro już zdecydowałeś się na kolor, pozostaje Ci jeszcze tylko wybrać rodzaj materiału. W naszej ofercie znajdziesz prześcieradła z satyny bawełnianej z gumką, frotte z gumką oraz jersey z gumką, a także flanelowe i bawełniane klasyczne.