Wysyłka w 24 h

Prześcieradła bawełniane

 • Prześcieradło bawełniane klasyczne jest polskim produktem wykonanym z najwyższej jakości Bawełny 100%. Wysoka jakość, gęsty splot i gładka struktura prześcieradła są jego najważniejszymi cechami. Prześcieradło jest odporne na intensywną eksploatacje, przy czym nie mechaci się i nie traci kolorów.

  Z powodzeniem można łączyć je z każdym rodzajem pościeli. Producentem kolekcji prześcieradeł z bawełny, dostępnych w 12 kolorach i w trzech rozmiarach, jest polska firma EL-TEX.

  Firma TuliSen w swojej bogatej ofercie produktów sypialnianych posiada szeroki wybór prześcieradeł. Jeżeli jesteście zwolennikami naturalnych materiałów, warto zapoznać się z kolekcją prześcieradeł wykonanych z bawełny.

  TuliSen oferuje prześcieradła bawełniane wykonane z wysokogatunkowej bawełny. Do ich najważniejszych cech  należy wysoka jakość, gęsty splot i gładka struktura. Dodatkowo, prześcieradło z bawełny jest odporne na intensywną eksploatacje, przy czym nie mechaci się i nie traci kolorów.

  TuliSen oferuje prześcieradła bawełniane bez gumki w dwunastu kolorach. Klienci mogą wybierać między innymi spośród takich odcieni jak: biel, beż, róż, niebieski i szary. Prześcieradła bawełniane klasyczne dostępne są w trzech rozmiarach: 160×220, 180×220 i 200×220.

  TuliSen w swojej ofercie ma także prześcieradło bawełniane z gumką. Ten model dostępny jest również w wielu kolorach oraz rozmiarach. Prześcieradło z gumką bawełna sprawdzi się przede wszystkim w przypadku osób, które podczas snu przewracają się z boku na bok i często skopują pościel. Dzięki gumce prześcieradło pozostanie na swoim miejscu.

  Wszystkie oferowane przez TuliSen prześcieradła sprawdzą się zarówno w prywatnych sypialniach, jak również w pokojach hotelowych, pensjonatach czy szpitalach. A co istotne, prześcieradło bawełniane z powodzeniem można łączyć z każdym rodzajem pościeli.

  Producentem kolekcji prześcieradeł z bawełny oferowanych przez TuliSen jest polska firma EL-TEX, która zajmuje się produkcją tekstyliów sypialnianych już od ponad dwudziestu lat. Do ich wytworzenia wykorzystuje tylko polskie materiały.

  Cała kolekcja bawełnianych prześcieradeł dostępna jest na stronie internetowej tulisen.pl. Oferowane produkty dostępne są w przystępnych cenach. Warto zaznaczyć, że firma oferuje całkowitą personalizację wybranych produktów pod względem ich wymiarów. Tego typu zamówienia realizowane są w ciągu jednego lub dwóch dni.