Wysyłka w piątek 27.05

Prześcieradła czekoladowe

  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje

  Starannie wykończone, luksusowe prześcieradła z naszej kolekcji dedykowane są osobom, dla których atrakcyjny wygląd oraz wygoda to priorytety. Oferujemy między innymi prześcieradła w kolorze czekoladowym, które zapewnią prawdziwie słodki sen.

  Czekoladowe prześcieradła to rozwiązanie bardzo praktyczne. Ten ponadczasowy kolor, stanowi modny dodatek do każdej eleganckiej sypialni. Wprowadzi do niej romantyczny i ciepły nastrój, tak aby każdy wieczór stanowił źródło prawdziwego relaksu i wytchnienia. Ten głęboki odcień stanowi idealną podstawę pod pastelową kompozycję pokoju. Prześcieradło czekoladowe z naszej oferty wykonane jest z materiału oddychającego i bardzo przyjaznego dla delikatnej skóry. Jest niezwykle delikatne i przyjemne w dotyku, dzięki czemu pozwoli Państwu zatopić się w miękkim łóżku, po ciężkim dniu pełnym napięć i stresów. Natomiast każdy poranek w tak olśniewających materiałach przyniesie pozytywną energię na kolejny dzień.

  W naszej ofercie znajdą Państwo również klasyczne prześcieradła flanelowe i bawełniane oraz prześcieradła frotte, jersey oraz z satyny bawełnianej z gumką.