Wysyłka 9.08 (po urlopie)

Prześcieradła białe

  • Białe prześcieradło to absolutny klasyk, którego nie może zabraknąć w żadnym gospodarstwie domowym. Jest uniwersalne i pasuje do niemalże każdej pościeli. Biel kojarzy się z elegancją i czystością, dlatego białe prześcieradła wspaniale prezentują się w sypialniach urządzonych w nowoczesnym stylu i nie tylko.

    Nasz sklep oferuje wysokiej jakości prześcieradła białe. Naturalne materiały zapewniają komfortowy i spokojny sen, a poza tym skutecznie odprowadzają wilgoć, zapobiegając rozwijaniu się bakterii i grzybów. Nasze prześcieradła są odporne na zużywanie się: mogą być wielokrotnie prane i z powodzeniem mogą służyć nawet przez wiele lat.

    W naszym sklepie dostępne są prześcieradła białe w różnych formach: bawełniane klasyczne, flanelowe klasyczne, frotte z gumką, jersey z gumką oraz z satyny bawełnianej z gumką. Prześcieradła z wszytą gumką można łatwiej dopasować do materaca i, co ważne, w przeciwieństwie do klasycznych prześcieradeł, nie zsuwają się z łóżka, dzięki czemu są wygodne w użytkowaniu.

    WYSYŁKA PO URLOPIE 9.08 :) Zamknij