Wysyłka w 24h

Prześcieradła frotte z gumką

  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje

  Polskie prześcieradło Frotte z gumką wykonane jest z elastycznej dzianiny, która ma pętelkowe wykończenie. Prześcieradło o głębokości 30 centymetrów dopasuje się do każdej wysokości materaca,
  a wszyta po całej długości prześcieradła guma powoduje, że dzianina pozostaje na swoim miejscu przez całą noc.  Ten wysoki zakład umożliwia głębsze naciągnięcie Frotte na materac, co jest kluczową przewagą naszego produktu nad innymi dostępnymi na rynku, których głębokość to tylko 15-20 cm. Prześcieradło Frotte z gumką dostępne jest w szerokiej palecie kolorów i w 7 rozmiarach,  a jego producentem jest polska firma EL-TEX.

  Firma TuliSen w swojej bogatej ofercie produktów sypialnianych posiada szeroki wybór prześcieradeł. Jak wiadomo, sen w życiu każdego człowieka odgrywa bardzo ważną rolę. Dlatego poza wyborem dobrej jakości pościeli, warto również dobrać do niej wygodne prześcieradło, które podniesie komfort naszego snu.

  TuliSen proponuje swoim klientom między innymi frotte prześcieradła z elastycznej dzianiny, które mają pętelkowe wykończenie. Każde oferowane przez firmę prześcieradło frotte  posiada trzydzieści centymetrów głębokości i dopasuje się do wszystkich wysokości materaca. Dodatkowo, wszyta po całej długości prześcieradła frotte guma powoduje, że dzianina pozostaje na swoim miejscu przez całą noc.

  Prześcieradło frotte z gumką sprawdzi się zarówno w przypadku dzieci, które często podczas snu skopują pościel, a także w łóżku singla czy w sypialni małżeńskiej.

  Prześcieradło z froty można nabyć w szerokiej palecie kolorów. Klienci mogą wybierać spośród takich odcieni jak: biały, kremowy, ecru, szary, czarny, cytrynowy, kanarkowy, morelowy i różowy. Prześcieradła frotte z gumką dostępne jest aż w kilku różnych rozmiarach: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 i 200x220.

  Wszystkie prześcieradła wykonane są z wysokiej jakości materiału i posłużą użytkownikom przez długi czas. Świetnie sprawdzą się nie tylko w przypadku prywatnych sypialni, ale także w pokojach hotelowych czy pensjonatach. Ich producentem jest polska firma EL-TEX, która zajmuje się tworzeniem sypialnianych produktów już od ponad dwudziestu lat.

  Wszystkie produkty oferowane przez TuliSen powstają w oparciu o aktualne trendy. Warto podkreślić, że  możliwa jest całkowita personalizacja wybranych produktów pod względem ich wymiarów. Takie zamówienia realizowane są w ciągu jednego lub dwóch dni. Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie internetowej tulisen.pl.