Wysyłka w 24 h

Prześcieradła z gumką

  • Prześcieradła z gumką stanowią idealne rozwiązanie codziennych, łóżkowych strapień. Dzięki umieszczonej na krawędzi w profesjonalnie obszytym tuneliku gumie krawieckiej przez całą noc pozostają na wyznaczonym miejscu. Ma to wpływ nie tylko na estetykę naszych pościelowych aranżacji, ale też bezpośrednio przekłada się na wysoki komfort snu. Dzięki temu nasz codzienny wypoczynek będzie tak efektywny, jak to tylko możliwe.

    Oferujemy prześcieradła z gumką we wszystkich popularnych rozmiarach. Aby idealnie dopasować je do łóżka wystarczy zakupić model odpowiadający jego wymiarom. Przy konstrukcji każdego z prześcieradeł założyliśmy bowiem odpowiedni zapas, dzięki któremu dopasuje się ono perfekcyjnie zarówno do cienkich materacy, jak i ich grubszych odpowiedników.

    W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno prześcieradła na gumkę wykonane z klasycznej bawełny, jak i ich delikatniejsze odpowiedniki sporządzone z satyny bawełnianej i jerseyu. Ciekawą alternatywą dla tych materiałów może być prześcieradło z gumką na bazie miękkiej i łatwej w utrzymaniu flaneli. Dodatkowo proponujemy prześcieradło na gumce wyprodukowane z rozciągliwej dzianiny typy frotte.