Wysyłka w 24 h

Pościel z kory 160x200

  • Na rynku istnieje wiele wymiarów pościeli. Jaki jest najbardziej standardowy? Pościel z kory 160×200 to najczęstszy wybór naszych klientów, ale i kupujących pościele w ogóle. Idealnie będzie pasować do łóżek w przedziale od 80 do 160 cm szerokości oraz 200 cm długości. Sprawdzi się więc doskonale do wypoczynków czy wersalek jednoosobowych.

    Czy pościel z grubej kory 160×200 będzie też odpowiedni dla łóżek małżeńskich? Oczywiście, że tak. Należy pamiętać, że to wszystko zależy od indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. Dla ceniących sobie przestrzeń oferujemy również pościele w nieco większym wymiarze 200×220.

    Ponadto, możemy zagwarantować, że pościel z kory 160×200 idealnie sprawdzi się jako prezent dla bliskich. Pościel o standardowych wymiarach znajdzie zastosowanie w każdym domu.

    W każdym zakupionym u nas komplecie znajduje się kołdra oraz dwie poduszki.  Proponujemy naszym klientom pościele w różnych, atrakcyjnych kolorach oraz wzorach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.