Wysyłka w 24 h

Pościel z kory 160x200

  • Pościel z kory 160×200 to produkt bardzo ceniony z uwagi na swoją praktyczność, a także komfort snu. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości bawełny nie wymaga krochmalenia i prasowania, z powodzeniem sprawdzi się w małych łożach małżeńskich, pokojach młodzieżowych i dziecięcych. Materiał jest delikatny i bardzo miły w dotyku oraz antyalergiczny.

    Dla osób potrzebujących większych rozmiarów pościeli polecamy te w rozmiarze 200×220. W każdym zakupionym u nas komplecie znajduje się kołdra oraz dwie poduszki. Proponujemy naszym klientom pościele w różnych, atrakcyjnych kolorach oraz wzorach.

    W naszej ofercie znajdą Państwo najchętniej wybierany rozmiar pościeli z kory bielawskiej, czyli 160×200. Pościel w tym rozmiarze pasować będzie do łóżek w rozmiarze od 90 do 160 cm szerokości. Pościel w tym rozmiarze bardzo często wybierana jest jako prezent, a także jako dodatkowy komplet na “wszelki wypadek”.

    Wysoka jakość pościeli z kory

    Pościel z kory wyprodukowana jest ze 100% bawełny, co sprawia, że zachowuje wszelkie właściwości tego materiału. Jest odporna na wysokie temperatury, zachowuje naturalne kolory, nie wymaga prasowania i na długie lata zachowuje swój kształt i wymiary – nie rozciąga się. W pościeli z kory Bielawa zastosowano splot wypukło-wklęsły, nadający jej gofrowaną strukturę. Sprawia to, że pościel wygląda gustownie i elegancko. Oferujemy wzory i komplety na każdą porę roku.