Wysyłka 9.08 (po urlopie)

Prześcieradła w różnych kolorach

  • Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej jakości prześcieradeł w atrakcyjnych i niebanalnych kolorach. Sprawią one, że każdej nocy przeniosą się Państwo do miłego świata pełnego snów i marzeń.

    Kolorowe prześcieradła pomogą Państwu zadbać o atrakcyjny wystrój sypialni. Wprowadzą do niej przytulny i ciepły nastrój. Miękkie i przyjemne w dotyku materiały sprzyjają wypoczynkowi i dbają o nasz komfort zarówno wieczorem, jak i w nocy czy o poranku. Wielokolorowa pościel będzie wyrazistym akcentem każdej aranżacji, która przełamuje monotonię. Prześcieradła kolorowe dostępne są w szerokiej palecie barw, dzięki czemu możemy dobrać je do reszty kompletu za pomocą podobieństwa lub kontrastu. Żywe i soczyste kolory wprowadzą do każdej sypialni miły powiew świeżości. Natomiast delikatne pastelowe odcienie idealne pasują do romantycznego pomieszczenia w stylizacji rustykalnej.

    W naszej ofercie znajdą Państwo luksusowe prześcieradła z satyny bawełnianej oraz klasyczne bawełniane modele z gumką. Niezwykle popularne są również prześcieradła frotte z gumką czy też jersey lub klasyczne flanelowe.

    WYSYŁKA PO URLOPIE 9.08 :) Zamknij