Wysyłka w 24h

Prześcieradła jersey z gumką

  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje

  Jersey jest wysokiej jakości dzianiną o specjalnym, charakterystycznym splocie. Może być on wytwarzany zarówno z naturalnych, jak i syntetycznych włókien. Naturalnymi włóknami mogą być wełna, bawełna lub jedwab, natomiast syntetyczne to najczęściej wiskoza. Jersey często występuje z domieszką poliestru, ale dzięki temu jest elastyczny, bardziej wytrzymały i dobrze się układa. Wszystko to sprawia, że jest on chętnie wykorzystywany przez producentów, którzy szyją z niego pościel, w tym prześcieradła jersey.

  Polskie prześcieradło Jersey z gumką wyprodukowane jest z lekkiej dzianiny, która jest niezwykle elastyczna, higieniczna i dopasowuje się do każdego kształtu materaca. Bawełniany Jersey obszyty jest gumą po całej krawędzi prześcieradła, więc dzianina zostaje na swoim miejscu przez całą noc.

  Jeżeli chodzi o prześcieradło jersey, to do sypialni, gdzie z reguły jest duże, podwójne łóżko, warto wybrać wariant z gumką. Prześcieradła jersey z gumką zaprojektowane i uszyte są tak, aby ściśle przylegały do  materaca, dzięki czemu nie ulegają one zsuwaniu, zawinięciu i nie ma konieczności stałego ich poprawiania. Są szyte na miarę różnych rozmiarów materacy, dzięki czemu dokładnie wiemy, jakie prześcieradło należy wybrać. Bardzo ważne jest, aby znać dokładny rozmiar materaca, co pozwoli nam na dobór idealnie pasującego prześcieradła.

  Wysoki zakład - 30 cm powoduje, że prześcieradło dopasuje się zarówno do niskiego jak i bardzo wysokiego materaca. Ta cecha wyróżnia nasz produkt na tle innych dostępnych na rynku, których głębokość sięga jedynie 15-20 cm. Prześcieradło Jersey z gumką dostępne w wielu kolorach i w 7 rozmiarach, a jego producentem jest ceniona i doświadczona na rynku firma EL-TEX.

  Firma TuliSen w swojej bogatej ofercie produktów sypialnianych posiada szeroki wybór prześcieradeł wyprodukowanych z wysokogatunkowej bawełny. Jeżeli jesteście zwolennikami cienkich i przewiewnych materiałów, warto zapoznać się z kolekcją prześcieradeł wykonanych z materiału jersey.

  Komfortowy i głęboki sen

  Prześcieradła jersey z gumką są bardzo miłe w dotyku, zapewniają wysoki stopień izolacji termicznej. Cenione są zwłaszcza w gorące, letnie noce, gdyż są bardzo przewiewne. To wszystko przekłada się na poczucie komfortu podczas snu. Nie bez znaczenia jest też to, że prześcieradła jersey można dobrać kolorystycznie do reszty pościeli, a całość do wystroju sypialni. Sypialnia bowiem to pomieszczenie najbardziej intymne w całym domu, miejsce relaksu, wyciszenia, dlatego warto zadbać, aby wszystkie elementy jego aranżacji współgrały ze sobą. W tym wszystkim pościel, a wraz z nią prześcieradło jersey należy dopasować kolorystycznie, a także pod względem wzoru do stylu i kolorystyki całego pomieszczenia. W zależności od upodobań będą to prześcieradła jersey z gumką całe gładkie lub z nadrukowanym geometrycznym wzorem czy też subtelnym kwiecistym motywem. Należy zadać osobie trud stworzenia z sypialni wizualnej spójnej całości, aby stała się ona dla nas bezpiecznym azylem, pozwalającym na głęboki sen po ciężkim dniu.

  Najważniejsze zalety tkaniny jersey

  Jersey jest tkaniną łączącą w sobie zalety wizualne i funkcjonalne. Jest bardzo przyjemna w dotyku. Nie podlega też zagnieceniom, dzięki czemu nawet prześcieradło z gumką zawsze wygląda gładko, co odzwierciedla się w bardzo pozytywnych opiniach użytkowników takich prześcieradeł. Jest to też wygoda, bo nie trzeba ich prasować. Prześcieradła jersey są elastyczne, z łatwością dopasowują się do kształtu materaca, ale z czasem nie odkształcają się, zachowują swą świetność przez bardzo długi czas. Jest to także bardzo trwała tkanina; inwestując w zakup prześcieradła z gumką jersey z pewnością będziemy cieszyć się nim w dłuższej perspektywie czasowej, a jeżeli po jakimś czasie kupimy nowe, to tylko z powodu np. zmiany aranżacji sypialni (dobierzemy wówczas inny wzór, kolor). Zresztą prześcieradło, jak i cała pościel, jest świetnym dodatkiem, który z jednej strony nadaje charakteru wnętrzu, ale z drugiej strony, poprzez ich wymianę np. na inny kolor, z łatwością dokonamy metamorfozy sypialni, bo przecież łóżko stanowi jej centrum!.

  Wszystkie te zalety sprawiają, że prześcieradła jersey z gumką są coraz chętniej wybieranym elementem aranżacji sypialni. Stanowią wizualne jej dopełnienie, ale jednocześnie, co najważniejsze, zapewniają komfortowy, głęboki sen. Dlatego wybierajmy prześcieradło z jerseyu o najwyższej jakości, a pozostanie z nami na długi czas.

  Oferta prześcieradeł jersey TuliSen

  Prześcieradła jersey TuliSen zostały wyprodukowane z lekkiej dzianiny, która jest niezwykle elastyczna, higieniczna i dopasowuje się do każdego kształtu materaca. Każde prześcieradło posiada wbudowaną gumę po całej krawędzi, dzięki której materiał zostaje na swoim miejscu przez całą noc. Dodatkowo, każde  prześcieradło jersey z gumką posiada wysoki zakład – aż trzydzieści centymetrów, co powoduje, że dopasuje się ono zarówno do niskiego, jak i bardzo wysokiego materaca.

  Prześcieradła jersey z gumką dostępne są aż w kilku rozmiarach: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 i 200x220. Oferowana tabela rozmiarów pozwala na zaopatrzenie wszystkich domowych czy hotelowych łóżek w prześcieradła TuliSen.