Wysyłka w 24 h

Prześcieradła jersey z gumką

 • Polskie prześcieradło Jersey z gumką wyprodukowane jest z lekkiej dzianiny, która jest niezwykle elastyczna, higieniczna i dopasowuje się do każdego kształtu materaca. Bawełniany Jersey obszyty jest gumą po całej krawędzi prześcieradła, więc dzianina zostaje na swoim miejscu przez całą noc.

  Wysoki zakład – 30 cm powoduje, że prześcieradło dopasuje się zarówno do niskiego jak i bardzo wysokiego materaca. Ta cecha wyróżnia nasz produkt na tle innych dostępnych na rynku, których głębokość sięga jedynie 15-20 cm. Prześcieradło Jersey z gumką dostępne w wielu kolorach i w 7 rozmiarach, a jego producentem jest ceniona i doświadczona na rynku firma EL-TEX.

  Firma TuliSen w swojej bogatej ofercie produktów sypialnianych posiada szeroki wybór prześcieradeł. Jeżeli jesteście zwolennikami cienkich i przewiewnych materiałów, warto zapoznać się z kolekcją prześcieradeł wykonanych z materiału jersey.

  Prześcieradła jersey TuliSen zostały wyprodukowane z lekkiej dzianiny, która jest niezwykle elastyczna, higieniczna i dopasowuje się do każdego kształtu materaca. Każde prześcieradło posiada wbudowaną gumę po całej krawędzi, dzięki której materiał zostaje na swoim miejscu przez całą noc. Dodatkowo, każde  prześcieradło jersey z gumką posiada wysoki zakład – aż trzydzieści centymetrów, co powoduje, że dopasuje się ono zarówno do niskiego, jak i bardzo wysokiego materaca.

  Prześcieradła jersey z gumką dostępne są aż w kilku rozmiarach: 90×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 i 200×220. Oferowana tabela rozmiarów pozwala na zaopatrzenie wszystkich domowych czy hotelowych łóżek w prześcieradła TuliSen.

  Klienci mogą także wybierać spośród bogatej gamy kolorystycznej. Prześcieradło jersey TuliSen występuje bowiem w kilkunastu kolorach. Mowa między innymi o takich odcieniach jak: biały, czarny, czerwony, różowy, zielony, wrzosowy, fioletowy i oliwkowy.

  Każde oferowane przez firmę prześcieradło z gumką jersey produkowane jest w Polsce przez EL-TEX. To przedsiębiorstwo zajmujące się wytwarzaniem produktów sypialnianych od ponad dwudziestu lat. Posiada profesjonalny sprzęt oraz zespół, który dba o każdy detal podczas całego procesu produkcji.

  Prześcieradło dżersejowe z gumką to dobry wybór zarówno w przypadku prywatnych sypialni, jak również w branży hotelarskiej. Materiał jest niezwykle higieniczny i wytrzymały, odporny na zmechacenia i odbarwienia.

  Prześcieradła z jerseyu znajdziecie na stronie internetowej tulisen.pl. Ponadto, firma oferuje prześcieradła frotte z gumką, satynowe bawełniane z gumką, flanelowe klasyczne i bawełniane klasyczne.