Wysyłka 5-6 sierpnia po urlopie

Jak działa TuliSen?

MIŁOŚĆ DO TKANIN, WZORÓW, PASJA I PROFESJONALIZM 

Firmę TuliSen tworzy młody i kreatywny zespół, którego celem jest dostarczenie swoim klientom produktów wysokiej jakość w przystępnych cenach. Właścicielka firmy swoje zamiłowanie do tekstyliów domowych utożsamia z dzieciństwem, ponieważ tkaniny, krawiectwo i szycie pościeli towarzyszy jej od zawsze. To połączenie miłości do tkanin, wzorów, pasji i profesjonalizmu.

TuliSen bierze aktywny udział w procesie kreacji i produkcji sprzedawanych przez siebie produktów. Ścisła współpraca z firmą EL-TEX stanowi fundament różnorodności wśród pościeli oraz prześcieradeł i elastyczności wobec klienta. Możliwa jest całkowita personalizacja wybranych produktów pod względem ich wymiarów, a dzięki dostępowi do szwalni tego typu zamówienie jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu 1-2 dni.

Naszą domeną są dobra relacja jakości z ceną produktu oraz perfekcyjna obsługa od chwili pierwszego kontaktu z produktem na naszej stronie internetowej po moment dostarczenia przesyłki przez kuriera.  To co wyróżnia nas na rynku to produkty podyktowane inspiracjami, których poszukujemy w aktualnych trendach.

Ponadto, dokładamy wszelkich starań by nasze zdjęcia i wizualizacje wiernie oddawały rzeczywisty wygląd produktów.

Pozwól oTulić nam Twój Sen : )