Wysyłka w 24h

Prześcieradła fioletowe

  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje

  W naszym sklepie klienci mogą zakupić fioletowe prześcieradła, które będzie można założyć na własnych materacach, w elegancko urządzonych sypialniach. Atutem naszych produktów jest ich elastyczność oraz higroskopijność, dlatego zdobywają zaufanie coraz większej grupy osób. Wyprodukowane zostały ze 100% naturalnej bawełny, co potwierdza wysoką jakość produktu. Najchętniej wybieranym typem produktu są prześcieradła z gumką, które nie ściągają się i są bardzo praktyczne. Dostępność różnego typu wymiarów sprawia (140×200, 160×200, 180×200, 200×220), że będą pasować do każdego typu materaca (także wysokiego materaca), tym samym zapewniając wysoki komfort snu.

  Prześcieradło fioletowe z gumką i klasyczne

  Fioletowe prześcieradło jest wyjątkowym dodatkiem do każdej sypialni, dlatego warto zainwestować czasami w coś oryginalnego i nieco odmienić dotychczasowy wizaż. Na pewno samopoczucie domowników bardzo na tym skorzysta. W naszym sklepie internetowym możesz zamówić prześcieradła w najpopularniejszych tkaninach bawełnianych i różnych rozmiarach. Wysoka jakość tkaniny gwarantuje wysoką odporność na pranie i prasowanie.

  Znajdujące się w naszej ofercie prześcieradła fioletowe dostępne są w wersjach klasycznych oraz z gumką. Pierwsza z grup zawiera w sobie prześcieradło frotte lub klasycznej bawełny. Z kolei w drugiej grupie można znaleźć produkty typu jersey, satyna bawełniana. Naszym celem jest zapewnienie klientom możliwie jak najszerszego wyboru, aby zawsze można było dopasować prześcieradło do swoich do pozostałego kompletu pościeli. Fioletowy kolor sprawi, że w sypialni zapanuje niepowtarzalna atmosfera, a sen będzie przyjemniejszy.