Wysyłka w 24 h

Pościel bawełniana

 • Polska pościel bawełniana, z naszej najnowszej kolekcji, łączy najmodniejszą kolorystykę i wzornictwo. Tkania wykorzystana do produkcji pościeli to wysokogatunkowa Bawełna 100%, która jest niezwykle przewiewna i ma właściwości termoizolacyjne. Ponadto, trwały druk pigmentowy jest odporny na spieranie. Co oznacza, że pościel z bawełny nie traci kolorów i się nie mechaci, więc sprawdzi się nawet w przypadku codziennego i intensywnego użytkowania. Pościel bawełniana wysokiej jakości w modnym wzorze może być również dobrym pomysłem na prezent.  Komplet składa się z jednostronnej lub dwustronnej poszwy w wybranym  rozmiarze i z jednej lub dwóch poszewek 70×80.

  Przy wyborze odpowiedniej pościeli bawełnianej nie kieruj się jedynie jej wzorem. Z punktu widzenia użytkowego kluczowa jest jakość bawełny z jakiej pościel została wykonana. Nasza pościel bawełniana ma gramaturę 125 g/m² i cienkie nici 20×20 tex, dzięki którym jest lekka miękka i bardzo wytrzymała.

  Pościel z bawełny proponowana przez TuliSen to gwarancja jakości w atrakcyjnej cenie. Firma specjalizuje się bowiem w produkcji sypialnianych tekstyliów i wybiera tylko wysokogatunkową bawełnę, która jest przewiewna i ma właściwości termoizolacyjne. Dzięki temu może służyć jej użytkownikom zarówno podczas letnich, jak i zimowych nocy.

  Bawełniana pościel, którą znajdziecie w sklepie internetowym www.tulisen.pl dostępna jest w różnych kolorach i wzorach, które inspirowane są aktualnymi trendami. Sklep proponuje pościel między innymi z motywami kwiatowymi, zwierzęcymi i geometrycznymi. Co warte podkreślenia, jej trwały druk pigmentowy jest odporny na spieranie. Jest to dobra pościel bawełniana, która nie traci kolorów i się nie mechaci. Nie straci więc na jakości nawet podczas jej intensywnego użytkowania.

  Proponowana przez TuliSen pościel bawełniana dostępna jest w różnych rozmiarach. Klienci mogą wybierać spośród kompletów o wymiarach: 140×200, 160×200 i 200×220. Każdy komplet składa się z jednostronnej lub dwustronnej poszwy w wybranym rozmiarze i z jednej lub dwóch poszewek o wymiarach 70×80.

  Pościel bawełniana sklep internetowy TuliSen ma gramaturę 125 g/m² i cienkie nici 20×20 tex, dzięki którym jest lekka, miękka i bardzo wytrzymała.

  Polska pościel bawełniana oferowana przez TuliSen powstaje przy ścisłej współpracy z firmą EL-TEX, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się produkcją produktów pościelowych.

  Jeżeli szukacie odpowiedniej pościeli do swojego domu, hotelu czy pensjonatu, warto rozważyć bogatą ofertę TuliSen. Firma proponuje także szeroki wybór prześcieradeł, poduszek dekoracyjnych, kołder, narzut i koców. W sklepie znajdziecie także wysokiej jakości ręczniki kąpielowe.

  Klienci TuliSen mogą liczyć także na profesjonalną obsługę od chwili pierwszego kontaktu z produktem na stronie internetowej sklepu po moment dostarczenia przesyłki przez kuriera.