Wysyłka w 24h

Ochraniacze i pokrowce na materac

  • Wybierz opcje

Choć nie myślimy o tym na co dzień to jakość naszego snu jest bardzo ważna i w dużym stopniu determinuje to, jak czujemy się podczas dnia. Warto zapewnić sobie maksymalny komfort wybierając do swojej sypialni ochraniacz na materac i prześcieradła jersey z gumką, które będą wykonane z materiałów wysokiej jakości.

Jaki pokrowiec na materac wybrać?

Dobre ochraniacze na materac charakteryzują się strukturą materiału, która zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza oraz nie pozwala na rozwijanie się roztoczy, grzybów i pleśni. Kiedy śpimy, nasze ciała mają bezpośredni kontakt z prześcieradłem i pościelą. Warto więc wybrać prześcieradła frotte z gumką, które są dostępne w naszym sklepie. Ich funkcjonalność zapewni efektywny wypoczynek, ponieważ nie zsuwają się z materaca. W opinii wielu osób są najbardziej komfortowym wyborem.

W asortymencie naszego sklepu dostępne są pokrowce na materac, które pozwalają na idealne dopasowanie. Dzięki wygodnym zamkom,  szybko można je ściągnąć, wyprać i nałożyć z powrotem. Warto pamiętać, że bawełniane, klasyczne czy flanelowe prześcieradła to idealny i zdrowy wybór dla dorosłych i dla dzieci.