Wysyłka 5-6 sierpnia po urlopie

Prześcieradło satyna bawełniana z gumką fioletowe

74.90116.90

Planowana wysyłka: 24 h

Koszt dostawy: od 9,90zł

Wyczyść

Fiolet jest niezwykle kobiecy i świetnie współgra z innymi kolorami. Proponowany przez nas odcień jest ładunkiem pozytywnej energii, a w sypialni sprawdzi się w najbardziej odważnych połączeniach. Proponowane prześcieradło  z satyny bawełnianej jest skrojone do potrzeb najbardziej wymagających. Bawełna 100% wykończona atłasowym splotem to bezkonkurencyjnie jeden z najtrwalszych produktów na rynku. Połączenie wysokiej jakości i estetyki jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby. Ponadto, trwałość produktu definiuje starannie wszyta w tunel guma po obwodzie całego prześcieradła oraz wysokość boku 30 cm.

 

Producentem prześcieradeł z satyny bawełnianej jest firma EL-TEX. Jej produkty na rynku można znaleźć już od ponad 20 lat. Fiolet jest jednym z ośmiu kolorów linii prześcieradeł korespondującej z obecnymi potrzebami klientów.

 

Precyzja wykończenia, ciekawy kolor oraz dobra relacja ceny z jakością są charakterystyką prześcieradła z satyny bawełnianej.

 

Rodzajz gumką
Głębokość prześcieradła30cm
MateriałSatyna bawełniana
Gramatura130 g/m²
SkładBawełna 100%
Tolerancja rozmiaru+/- 5 cm
ProducentEL-TEX
PRODUKT POLSKI
Dokładamy wszelkich starań, by nasze zdjęcia prześcieradeł wiernie oddawały rzeczywiste kolory produktów. Różnice mogą być związane z indywidualnymi ustawieniami monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przesłania dodatkowych zdjęć wybranego produktu. 
Pranie
Prać w temperaturze do 40°C

Prasować w temperaturze do 200°C

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie wybielać (nie chlorować)

Nie czyścić chemicznie