Wysyłka w 24 h

Prześcieradła z gumką 180x200

 • Dla zapewnienia higieny nocnego wypoczynku niezbędne jest prześcieradło. Jego zadaniem jest nie tylko ochrona materaca przed wnikaniem potu ale również zwiększenie komfortu korzystania z łóżka. Prześcieradła z gumką 180×200 przeznaczone są do zabezpieczenia dużego materaca najczęściej dla łoża małżeńskiego. Bogata kolorystyka, niezwykła trwałość i miękkość tych produktów daje użytkownikom ogromne poczucie estetyki i wygody. Prześcieradło z gumką jest odpowiednie na gruby i wysoki materac, ponieważ posiada bok o wysokości 30 cm, dlatego jest przeznaczone do każdego materaca.

  Duży wybór odcieni prześcieradeł z gumką 180×200 pozwala urozmaicić aranżację nie tylko łóżka, ale również całej sypialni.Ten rodzaj bielizny pościelowej zapewnia perfekcję dopasowania, która spełnia najwyższe wymagania i prostotę zakładania na materac. Zmiana pościeli jest sprawna i zajmuje mniej czasu niż w przypadku klasycznych rozwiązań, które rolują się podczas snu. Obecnie najwyższej jakości prześcieradła dla dzieci i młodzieży oraz do łoża małżeńskiego produkowane są z odpowiednich materiałów, które pozwalają skórze oddychać. Wybór jest między: frotte, jersey i satyną bawełnianą, każdy z tych materiałów ma swoje właściwości, które podnoszą jakość wypoczynku, są hypoalergiczne i nie powodują podrażnienia skóry.

  Prześcieradło do każdego materaca

  Rozmiar prześcieradła jest podstawą prawidłowego dopasowania do materaca, które posiadają różną grubość. Dostępne produkty posiadają głębokość 30cm, dzięki czemu przeznaczone są na wysoki materac. Doskonała jakość oferowanych tkanin a także dokładność wykończenia są optymalnym rozwiązaniem dla każdego klienta, który poszukuje dobrego produktu w dobrej cenie. Prześcieradła z gumką 180×200 doskonale się układają oraz idealnie przylegają do powierzchni. Dobre utrzymanie prześcieradła zapewnia wszyta guma na całej krawędzi prześcieradła. Obecnie można nabyć prześcieradło na każdy rozmiar materaca, wybrać ulubiony kolor i tkaninę.

  Satyna, frotte czy jersey? Jaki materiał wybrać?

  Każda z tych tkanin wyróżnia się praktycznymi właściwościami i dostępna jest w wielu oryginalnych kolorach, dzięki którym użytkownik może wyrazić siebie. Poza funkcjonalnym zadaniem, jakie pełni prześcieradło z gumką pomaga ono stworzyć nowoczesną sypialnię będącą kwintesencją osobistego poczucia stylu i estetyki. W sklepie dostępne są różne prześcieradła z gumkami: satynowe, frotte, jersey dedykowane do wielkości materacy dla dzieci, młodzieży oraz na duże łóżka.

  Prześcieradło z gumką 180×200 z jerseyu zachowuje przewiewność tej tkaniny, co sprawia, że jest one odpowiednie zarówno w okresach ciepłych i zimowych. Wyróżnia się delikatnością splotu, co powoduje, że tkanina jest przyjazna dla skóry i nie podrażnia jej. Z tego powodu, prześcieradła z jerseyu można z powodzeniem zastosować także dla dzieci i młodzieży. Elastyczność materiału powoduje, że nie trzeba go prasować.

  Wiele osób wybierając swój ulubiony materiał wskazuje na frotte, które jest przyjazne dla skóry, miękkie i przyjemne w dotyku. Prześcieradła z gumką 180×200 produkowane z frotte gwarantują doskonały komfort termiczny i są idealne w czasie zimy. Inną pozytywną cechą jest przewiewność tkaniny, dobre pochłanianie wilgoci i dobra oddychalność skóry.

  Satyna bawełniana zdobyła uznanie wśród ludzi, którzy cenią sobie ekskluzywną bieliznę pościelową i zawsze kupują satynowe prześcieradła z gumką. Jest to materiał delikatny, gładki i chłodny doskonale sprawdza się w okresie lata, dlatego wypoczynek nocny jest o wiele przyjemniejszy. Miękkość tkaniny, piękny połysk zapewnia wysoką estetykę. Doskonale znoszą pranie, satynę można prasować w temperaturze do 200°C, zawsze zachowuje swoje kolory i nie ulega mechaceniu.

  Poznaj prześcieradła TuliSen

  Nasz sklep charakteryzuje się tym, że posiada w swojej ofercie praktycznie każdy typ prześcieradła, który może zainteresować potencjalnego klienta. W związku z tym warto dokonać u nas zakupu i wyposażyć swoją sypialnię w wyjątkowe prześcieradła z gumką 180×200. Stworzenie komfortowych warunków do snu to sprawa kluczowa, ponieważ problemy ze snem mogą się negatywnie odbić na zdrowiu ludzkim, ale też na tym, że rano człowiek będzie się czuł mizernie i nie będzie zdolny do prawidłowego funkcjonowania.

  Nasze prześcieradło z gumką 180×200 nie tylko poprawi ogólny wizaż sypialni, ale też zadba o lepsze samopoczucie domowników. Prześcieradło na gumce 180×200 dostępne jest w wersji młodzieżowej, ale również przeznaczonej dla osób dorosłych i seniorów. W naszym sklepie mają Państwo także możliwość wyboru materiału, z którego stworzone zostały produkty. Oferta zawiera w sobie prześcieradła frotte z gumką, z satyny bawełnianej z gumką, bawełniane klasyczne, flanelowe klasyczne oraz jersey z gumką.