Wysyłka w 24 h

Prześcieradła z gumką 120x200

 • Przygotowanie łóżka do nocnego wypoczynku jest bardzo ważnym zadaniem, aby jemu sprostać, należy kupić nie tylko piękną poszwę na kołdrę i poduszki, ale również prześcieradło z gumką dobrane do wielkości materaca. Podczas poszukiwania takiego elementu zabezpieczenia łóżka trzeba zwrócić uwagę na rodzaj materiału, ponieważ odgrywa to niebagatelną rolę, w jakości wypoczynku. Pościel nie tylko musi odpowiadać użytkownikowi pod względem estetycznym, ale również zagwarantować swobodne oddychanie dla skóry. Rodzaj materiału i kolorystyka prześcieradeł dla dorosłych, do pokoju dziecka i młodzieżowego może być dobierana według gustu, ponieważ dostępność jest bardzo duża. Zadaniem naszego sklepu jest ułatwienie takich poszukiwań, dlatego zapewniamy klientom trwałe prześcieradła z gumką 120×200. To świetny wybór dla osób, które lubią dużo spać, a przy okazji czuć się w swoim łóżku w stu procentach komfortowo.

  Posiadając łóżko dla dwóch osób należy wybrać prześcieradła z gumką 120×200, chociaż w pokojach młodzieżowych można również spotkać taki wymiar materaca. Kupując prześcieradło frotte, satynowe czy z jerseyu można mieć pewność, że będzie ono doskonale leżało na łóżku oraz zapewni przyjemność dla ciała. Duża różnorodność kolorystyczna powoduje, że nie ma problemu z dobraniem produktu odpowiednio harmonizującego z aranżacją sypialni. Trzeba pamiętać, że dobrze dopasowany rozmiar prześcieradła jest najlepszą inwestycją w komfortowy sen. Prześcieradła z gumką 120×200 należą do rozmiaru standardowego i dostępne są w różnych tkaninach, które z kolei mają swoje właściwości.

  Prześcieradła z gumką 120×200 przeznaczone na wysoki materac

  Prześcieradło z gumką 120×200 przeznaczone na wysoki materac doskonale zabezpiecza boki łóżka.Taki rodzaj prześcieradeł posiada głębokość 30 cm, gdzie standardowe osiągają tylko do 15 cm. Zastanawiając się jak prać prześcieradło z gumką, trzeba przyznać, że nie wymaga ono specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych wystarczy pamiętać o temperaturze do 40°C. Nie wymaga prasowania, ponieważ doskonale rozkłada się na całej powierzchni materaca, opinając go na całej jego długości i grubości. Materiał jest tak dobierany, aby swobodnie opinał się i naprężał, dzięki czemu ewentualne zagniecenia natychmiast znikają.

  Materiał wykonania a pora roku. Wybierz idealne prześcieradło

  Podstawową zasadą podczas wybierania prześcieradła z gumką 120×200 jest zwrócenie uwagi na naturalne materiały, które dostępne są w różnych gęstościach splotu i grubościach.

  Na wiosnę należy preferować prześcieradła z takich materiałów jak: jersey i bawełna, mimo, że robi się cieplej w ciągu dnia to noce mogą być jeszcze chłodne. Jersey i bawełna nie należą do bardzo cienkich materiałów, więc zapewnią odpowiednie warunki termiczne i nie spowodują nadmiernego pocenia. Prześcieradła z tych materiałów dobrze układają się na łóżku, te elastyczne tkaniny są przeznaczone na wysoki materac a także na standardowy, pięknie układają się do ich kształtu.

  Latem lepiej wybierać prześcieradła z gumką z satyny bawełnianej lub bawełniane. Prześcieradła z satyny zapewniają komfortowy sen, doskonale utrzymują się na materacu. Wybierając prześcieradło z gumką z satyny można dokonać połączenia trwałości, komfortu i oryginalnego wygląd. Jest to piękny, gładki materiał idealny do wrażliwej skóry, skłonnej do podrażnień. Prześcieradła należy prać w temperaturze do 40°C i prasować w temperaturze do 200°C.

  Jesień lubi prześcieradła z jerseyu, które należą do trochę grubszych tkanin i będzie można dość szybko osiągnąć przyjemną temperaturę w swoim łóżku. Poza tym zapewniona jest miękkość, ponieważ jersey jest bardzo przyjemny w dotyku. Zimą warto zaufać frotte, takie prześcieradła dla dzieci, młodzieży a także dla dorosłych to najlepszy wybór. Są to materiały puszyste, miękkie, ciepłe i miłe w dotyku. Ze względu na większą gramaturę są najbardziej wskazane w miesiącach zimowych.

  Różnorodny wybór prześcieradeł 120×200

  Prześcieradło z gumką 120×200 można zakupić do sypialni w różnorodnych odmianach. Przygotowaliśmy dla Państwa prześcieradła bawełniane klasyczne, jersey z gumką, z satyny bawełnianej z gumką, flanelowe klasyczne oraz frotte z gumką. Prześcieradło na gumce 120×200 podczas spania nie będzie się rozciągało, stwarzając domownikom jak najlepsze warunki do snu. Jest to bardzo ważne zwłaszcza po wyczerpujących godzinach w pracy lub też wielogodzinnej podróży służbowej. Każdy marzy o przyjemnym śnie, a z naszymi prześcieradłami jest to możliwe.