Wysyłka 5-6 sierpnia po urlopie

Prześcieradło satyna bawełniana z gumką czekoladowy brąz

Planowana wysyłka: 24 h

Koszt dostawy: od 9,90zł

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Czekoladowy brąz stanowi wzorcową odpowiedź dla miłośników klasyki. Głębia tego koloru oszlifuje charakter Twojego łóżka. Dobre podstawy stanowić będą również trwałość i miękkość bawełny 100%. Ponadto, satyna bawełniana wykończona jest atłasowym splotem, który tworzy poczucie wysokiej estetyki. O trwałości produktu świadczy również wszyta w tunel guma po całym obwodzie prześcieradła oraz bok o wysokości 30 cm, który dopasuje się do każdej wysokości materaca.

 

Prześcieradło zostało wykonane przez wiodącego producenta artykułów tekstylnych. Firma EL-TEX znajduję swoje miejsce w branży już od ponad 20 lat , gwarantując przy tym precyzję i trwałość  produktów. Czekoladowy brąz jest jednym z ośmiu prezentowanych kolorów z linii satyny bawełnianej.

 

Prześcieradło charakteryzujące się wysoką jakością idącą w parze z dobrą ceną znajduje szeroką gamę zadowolonych konsumentów.

 

Rodzajz gumką
Głębokość prześcieradła30cm
MateriałSatyna bawełniana
Gramatura130 g/m²
SkładBawełna 100%
Tolerancja rozmiaru+/- 5 cm
ProducentEL-TEX
PRODUKT POLSKI
Dokładamy wszelkich starań, by nasze zdjęcia prześcieradeł wiernie oddawały rzeczywiste kolory produktów. Różnice mogą być związane z indywidualnymi ustawieniami monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przesłania dodatkowych zdjęć wybranego produktu. 
Pranie
Prać w temperaturze do 40°C

Prasować w temperaturze do 200°C

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie wybielać (nie chlorować)

Nie czyścić chemicznie