Wysyłka w 24h

Prześcieradło jersey z gumką zieleń trawy

36.9072.90

Planowana wysyłka: 24 h

Koszt dostawy: od 9,90zł

Wyczyść

By uspokoić skołatane nerwy, warto do swojego domu wprowadzić kolor zieleni trawy, tworząc przy tym swój własny las we wnętrzu. Zieleń trawy szczególnie korzystnie będzie wyglądać z ciemnym drewnem w stylu art deco. Jeśli chcemy wydobyć z zieleni trawy to, co najlepsze, możemy ją zestawić także z czystą bielą – w takim połączeniu zieleń jest niezwykle charakterna. Zieleń trawy można także zestawić z jasnymi kolorami pastelowymi, w tym z żółcią. W ten sposób uda nam się stworzyć harmonijną spójność, w której będziemy się czuć doskonale.

 

Kolor zieleń trawy jest jednym z wyjątkowej gamy 38 odcieni prześcieradeł jersey z gumką, które są miękkie w dotyku. Dbałość o detale, świeżość koloru i niezwykła jakość wykończenia splotów przekładają się na produkt z najwyższej półki, który będzie cieszył nas latami.

 

Producentem prześcieradeł jest firma EL-TEX, która na krajowym rynku zadowala swoich klientów od 1996 roku.

 

Rodzajz gumką
Głębokość prześcieradła30cm
MateriałJersey
Gramatura150 g/m²
SkładBawełna 100%
Tolerancja rozmiaru+/- 5 cm
ProducentEL-TEX
PRODUKT POLSKI
Dokładamy wszelkich starań, by nasze zdjęcia prześcieradeł wiernie oddawały rzeczywiste kolory produktów. Różnice mogą być związane z indywidualnymi ustawieniami monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przesłania dodatkowych zdjęć wybranego produktu. 
Pranie
Prać w temperaturze do 40°C

Prasować w temperaturze do 150°C

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie wybielać (nie chlorować)

Nie czyścić chemicznie