Wysyłka 5-6 sierpnia po urlopie

Prześcieradło jersey z gumką turkusowe

36.9072.90

Planowana wysyłka: 24 h

Koszt dostawy: od 9,90zł

Wyczyść

Klify, palmy, piaszczyste plaże i czysty ocean, te skojarzenia tworzą kwintesencję piękna koloru turkusowego. Za nieprzerwany spokój i wyciszenie w naszym wnętrzu, jak i każdy styl pokochamy kolor turkus. Jeśli zależy nam na bezpiecznym połączeniu, a zarazem takim, które właśnie będzie przywodzić na myśl klimat śródziemnomorski, warto łączyć turkus z bielą. Ciekawym rozwiązaniem może być również zestawienie bawełnianego, turkusowego prześcieradła z różnymi odcieniami koloru niebieskiego. Wtedy z powodzeniem stworzymy styl marynistyczny w naszej sypialni.

 

Kolor turkus jest jednym z wyjątkowej gamy 38 odcieni prześcieradeł jersey z gumką, które wyróżniają się żywym odcieniem o dużej głębi.

 

Staranność wykończenia, bezkresne morze i możliwość złapania oddechu w naszej wyjątkowej sypialni – to wszystko zagwarantuje prześcieradło od EL-TEX.

 

Rodzajz gumką
Głębokość prześcieradła30cm
MateriałJersey
Gramatura150 g/m²
SkładBawełna 100%
Tolerancja rozmiaru+/- 5 cm
ProducentEL-TEX
PRODUKT POLSKI
Dokładamy wszelkich starań, by nasze zdjęcia prześcieradeł wiernie oddawały rzeczywiste kolory produktów. Różnice mogą być związane z indywidualnymi ustawieniami monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przesłania dodatkowych zdjęć wybranego produktu. 
Pranie
Prać w temperaturze do 40°C

Prasować w temperaturze do 150°C

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie wybielać (nie chlorować)

Nie czyścić chemicznie