Wysyłka 5-6 sierpnia po urlopie

Prześcieradło jersey z gumką jaskrawo zielone

36.9072.90

Planowana wysyłka: 24 h

Koszt dostawy: od 9,90zł

Wyczyść

Żywy kolor jaskrawej zieleni szczególnie ciekawie wygląda w zestawieniu z jasnymi barwami, takimi jak beż, czy ecru. Jaskrawa zieleń w klasycznie urządzonej sypialni wprowadzi dużo świeżości. Można zdecydować się na ten odcień także wtedy, gdy planujemy nowocześnie zaaranżować to wnętrze. Prześcieradło jersey z gumką w jaskrawej zieleni doskonale wypada na tle bieli, drewna, czy cegły. Kolor ten możemy też łączyć z czernią, jeśli zależy nam na bardziej odważnej aranżacji. Bawełniane prześcieradło to idealny dodatek, jeśli chcemy zadbać o komfortowy sen.

 

Kolor jaskrawa zieleń jest jednym z wyjątkowej gamy 38 odcieni prześcieradeł jersey z gumką, utrzymującej latami głębie koloru. Dbałość o wykończenie, piękno koloru i jakość zapewnia wysoki standard, który jednocześnie nie odbije się na naszej kieszeni.

 

Prześcieradło jersey zostało wyprodukowane przez polską firmę EL-TEX, która od przeszło 20 lat zaspokaja potrzeby polskich konsumentów.

 

Rodzajz gumką
Głębokość prześcieradła30cm
MateriałJersey
Gramatura150 g/m²
SkładBawełna 100%
Tolerancja rozmiaru+/- 5 cm
ProducentEL-TEX
PRODUKT POLSKI
Dokładamy wszelkich starań, by nasze zdjęcia prześcieradeł wiernie oddawały rzeczywiste kolory produktów. Różnice mogą być związane z indywidualnymi ustawieniami monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przesłania dodatkowych zdjęć wybranego produktu. 
Pranie
Prać w temperaturze do 40°C

Prasować w temperaturze do 150°C

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie wybielać (nie chlorować)

Nie czyścić chemicznie