Wysyłka 5-6 sierpnia po urlopie

Prześcieradło jersey z gumką czerwone

36.9072.90

Planowana wysyłka: 24 h

Koszt dostawy: od 9,90zł

Wyczyść

Namiętność, krew i władza, to uosobienie koloru czerwonego. Przy mocnym czerwonym kolorze będą się czuły najlepiej osoby pewne siebie i czerpiące radość z życia garściami, pozwoli im to zaznać pałacowego luksusu. Czerwone prześcieradło jersey z gumką można łączyć z wieloma odcieniami, w tym z czernią, tworząc dekadencki styl, jak również z bielą. Warto zdecydować się na taki dodatek, jeśli urządzamy sypialnię w stylu nowoczesnym, retro, bądź glamour. Prześcieradło jersey ma miękki i delikatny splot, co daje wyjątkowy sen.

 

Trwały kolor czerwony jest jednym z wyjątkowej gamy 38 odcieni prześcieradeł jersey z gumką. Szczegółowe wykończenie i królewska barwa za niewielką cenę przy wysokiej jakości produktu są standardem dla prześcieradeł jersey z gumką.

 

Prześcieradło jersey wyróżnia się doskonałymi właściwościami, oferowane przez polską firmę EL-TEX, daje gwarancję komfortu podczas użytkowania.

 

Rodzajz gumką
Głębokość prześcieradła30cm
MateriałJersey
Gramatura150 g/m²
SkładBawełna 100%
Tolerancja rozmiaru+/- 5 cm
ProducentEL-TEX
PRODUKT POLSKI
Dokładamy wszelkich starań, by nasze zdjęcia prześcieradeł wiernie oddawały rzeczywiste kolory produktów. Różnice mogą być związane z indywidualnymi ustawieniami monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przesłania dodatkowych zdjęć wybranego produktu. 
Pranie
Prać w temperaturze do 40°C

Prasować w temperaturze do 150°C

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie wybielać (nie chlorować)

Nie czyścić chemicznie