Wysyłka 9.08 (po urlopie)

Pościel w gwiazdki

  • „Ach, śpij kochanie… Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz – dostaniesz.” To słowa starej kołysanki, którą chyba każdemu z nas nuciła mama albo babcia. Dziś ową gwiazdkę możemy sami sprowadzić do naszej sypialni. Wystarczy wybrać z asortymentu sklepu TuliSen pościel w gwiazdki.

    Proponujemy naszym klientom przepiękną pościel w gwiazdki 140×200. Nasze produkty są lekkie, miękkie i przewiewne. Oferujemy pościel bawełnianą, z Kory Bielawy oraz flanelową. Jeśli chodzi o pościel w gwiazdki 160×200, proponujemy opcję dwustronną: z jednej strony znajdują się motywy gwiazd, a z drugiej urocze koty. Komplety te dostępne są również w rozmiarze 140x200cm oraz 200×220 cm.

    Sklep TuliSen myśli również o właścicielach dużych, małżeńskich łóżek. Im oferujemy pościel w gwiazdki 200×220 cm. Wśród wzorów znajdują się wspomniane gwiazdki oraz koty, a także inna dwustronna opcja – na jednej części znajduje się większy, a na drugiej części mniejszy motyw gwiazdki. W naszym asortymencie można znaleźć również pościel w tzw. piernikowe gwiazdki.

    WYSYŁKA PO URLOPIE 9.08 :) Zamknij