Wysyłka w 24h

Pościel w pióra

    Stylowa pościel to nieodłączny element każdej sypialni. Każdy z nas powinien mieć w swojej szafie przynajmniej kilka kompletów, które regularnie są wymieniane. Wśród nich zdecydowanie powinna znaleźć się pościel w pióra. To elegancki produkt, który sprawi, że sypialnia stanie się niezwykle przytulna.

    W ofercie sklepu TuliSen znajduje się pościel w piórka o różnych wymiarach. Dzięki temu każdy może wybrać ten rozmiar, który najbardziej mu odpowiada. Pościel w pióra nada każdej kołdrze i poduszce niezwykłej wizualnej lekkości. W naszym asortymencie znajdują się modele w jasnych i ciemnych barwach, żywe oraz pastelowe. Proponujemy zarówno nowoczesną i designerską pościel w piórka, jak i tę, która kojarzy się z kulturą i wierzeniami Indian, łapaczami snów, itd.

    Nasze produkty wykonywane są w 100% z bawełny. Są przewiewne, a jednocześnie otulają użytkownika przyjemnym ciepłem. Oferujemy pościel bawełnianą, z kory oraz flanelową – to wybór na każdą pogodę. Nasze produkty przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości. Przekazujemy naszym klientom najlepszą na polskim rynku pościel.