Wysyłka w 24h

Różowy ręcznik “Bella”

Planowana wysyłka: 24 h

Koszt dostawy: od 9,90zł

Kolor

Beżowy ręcznik Bella firmy Greno.Biały ręcznik Bella firmy Greno.Miętowy ręcznik Bella firmy TuliSen.Szary ręcznik bella firmy Greno.Lazurowy ręcznik Bella firmy Greno.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Odarty ze słodyczy i napełniony stylem i klasą – tak postrzegany jest prezentowany na ręczniku odcień różu. Różowy ręcznik Bella to produkt wysokiej jakości. Jego kluczowymi cechami są bardzo dobra chłonność wody, miękkość i delikatność już od chwili pierwszego dotyku. Ręcznik został wykonany z Bawełny 100%. Dzięki wysokiej gramaturze sięgającej  450 g/m² i przy całkowicie naturalnym składzie ręcznik nadaje się nawet do codziennej i intensywnej eksploatacji.

 

Ręcznik należy prać w temperaturze do  60°C. Odpowiednia pielęgnacja zaowocuje niezmiennie pięknym kolorem ręcznika Bella.

 

RodzajKąpielowy
SkładBawełna 100%
Gramatura450 g/m²
ProducentGreno
Dostępne rozmiary50x90

70x140


Dokładamy wszelkich starań, by nasze zdjęcia i wizualizacje wiernie oddawały rzeczywiste kolory produktów. Różnice mogą być związane z indywidualnymi ustawieniami monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przesłania dodatkowych zdjęć wybranego produktu. 

SKU: OUH2I44HR92081 Kategoria: