Wysyłka 5-6 sierpnia po urlopie

Prześcieradło flanelowe szare

Planowana wysyłka: 24 h

Koszt dostawy: od 9,90zł

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Szary jest uniwersalnym kolorem i stanowi bazę dla wielu innych barw, tworząc mnogość styli. Szczególnie kolor szary upodobał sobie styl skandynawski, barwa jest obecna praktycznie na każdej stylizacji. W każdej sypialni odcień szarego będzie bezsprzecznie pasował. Prześcieradło z flaneli to najwyżej jakości produkt wykonany z 100% bawełny, miękkiej, delikatnej i utrzymującej odpowiedni poziom ciepła.

 

Producentem prześcieradeł klasycznych z flaneli jest zaufana firma EL-TEX, będąca z nami już ponad 20lat. Kolor szary jest jednym z linii dwunastu barw prześcieradeł z flaneli, które uwielbia wielu najbardziej wymagających konsumentów.

 

Trwałość materiału, pasujący do wszystkiego kolor oraz możliwie najniższa cena za najwyższą jakość są charakterystyczne dla klasycznych prześcieradeł z flaneli.

 

RodzajKlasyczne
MateriałFlanela
SkładBawełna 100%
Gramatura140 g/m²
Tolerancja rozmiaru+/- 5 cm
ProducentEL-TEX
PRODUKT POLSKI
Dokładamy wszelkich starań, by nasze zdjęcia prześcieradeł wiernie oddawały rzeczywiste kolory produktów. Różnice mogą być związane z indywidualnymi ustawieniami monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przesłania dodatkowych zdjęć wybranego produktu. 
Pranie
Prać w temperaturze do 40°C

Prasować w temperaturze do 150°C

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie wybielać (nie chlorować)

Nie czyścić chemicznie