Wysyłka w 24 h

Komplet pościeli 200x220

  • Zestaw pościeli 200×220 cm to komplety coraz chętniej wybierane przez klientów. Idealnie sprawdzą się przy podwójnych, małżeńskich łóżkach. Decydują się na nie pary, które cenią sobie swobodę i nie chcą walczyć nocą w przeciąganie kołdry na swoją stronę. 🙂

    Sklep TuliSen oferuje komplety pościeli 200×220cm, wykonane z bawełny, flaneli oraz Kory Bielawy. Każda z nich posiada swoje wyjątkowe cechy i właściwości. Różnią się grubością, wykończeniem i miękkością. Wszystkie zestawy wykonano z przewiewnych, oddychających materiałów, co zapewnia komfortowy sen. Każdy  komplet pościeli 200×220cm składa się z dwóch poszewek na poduszki oraz jednej na kołdrę.

    Doskonale wiemy, że jeśli chodzi o pościel najważniejsze są tkaniny, z których została ona wykonana. Liczy się jednak też jej wygląd. Z tego względu oferujemy naszym klientom wiele kolorów oraz nowoczesnych wzorów, które dodadzą uroku każdej sypialni. Wszystkie pościele tworzymy sami, korzystając z profesjonalnej szwalni. Z tego względu jesteśmy w stanie zrealizować nawet spersonalizowane zamówienia w 1-2 dni roboczych.