Wysyłka w 24h
Pościel bawełniana SANTORINI od TuliSen.

Łóżko – pościel bawełniana wyspą relaksu w Twojej sypialni

Większość z nas kojarzy przygody dzielnego Alladyna, którego środkiem transportu był latający dywan. A gdyby tak móc podróżować do pięknych krain… we śnie? Magicznym sposobem na przenoszenie się w przestrzeni może być także pościel. Zobaczmy niebanalne wzory tekstyliów, które zostały zainspirowane istniejącymi miejscami o wyjątkowej urodzie.

Komfortowa i designerska pościel

W podróży w stronę komfortowego wypoczynku warto zatrzymać się przy modelu Maroko. Jego najważniejszym detalem jest egzotyczny, mocny oraz rytmiczny motyw, w których pierwsze skrzypce gra przyciągająca wzrok czerń. W drugim przypadku przełamano ją niebieskimi, niczym woda u brzegów Tajlandii, elementami. Pościele imponują bawełnianą trwałością i doskonałym wykończeniem. Nabranie solidnej porcji energii na kolejny dzień gwarantowane!

Pościel bawełniana 160x200 "Maroko" firmy TuliSen.

Pościel bawełniana 160×200 “Maroko”

 

Przenieśmy się teraz na wyspy spokojnego snu… Symi i Santorini to propozycje dla wielbicieli wyrazistych kształtów i barw oraz kwiatowych ornamentów. Wyobraźmy sobie, że patrzymy na fragment greckiego krajobrazu. Przesuwamy wzrok od góry, od życiodajnego słońca w kolorze miodu (jednego z greckich przysmaków), aż po lazurową wodę, w której przyjemnie się zanurzyć… Można zaryzykować stwierdzenie, że twórcy pościeli Symi zachwycili się tym niezapomnianym widokiem. Komplet Santorini mógł dla odmiany zostać zainspirowany białymi domkami o niebieskich dachach – największą turystyczną atrakcją tego miejsca. Podobnie jak woda opływająca trzy wyspy, która co noc oddaje zgromadzone ciepło, pościele z greckimi wzorami zapewnią Ci odpowiednią temperaturę podczas snu (są całoroczne).

Pościel bawełniana 160x200 Simi od Tulisen.

Pościel bawełniana 160×200 Simi

Pościel bawełniana 160x200 "Santorini" firmy TuliSen.

Pościel bawełniana 160×200 “Santorini”

Pościel na ciepłe dni

A gdyby tak gorące południowe słońce zachodziło dokładnie nad Twoją głową na poduszce? Wnętrze sypialni z pewnością ożywi komplet Sycylia, wyróżniający się soczystym jak włoskie cytryny i żywiołowym jak mieszkańcy tej wyspy kolorem. W osiągnięciu stanu błogiego relaksu pomogą pozostałe „hiszpańskie” zestawy pościeli. Bardzo miękkie, a co za tym idzie przyjemne w dotyku pościele ozdobiono migotliwymi, przeplatającymi się wzorami. Żółta Costa nawiązuje do momentu, gdy słońce jest w zenicie.

Pościel bawełniana 160x200 "Sycylia" firmy TuliSen.

Pościel bawełniana 160×200 “Sycylia”

Pościel bawełniana Costa 200x200 od TuliSen.

Pościel bawełniana Costa 200×200

 

Wszystkie nasze propozycję znajdziesz tu: https://tulisen.pl/posciele/bawelna/