Wysyłka w 24h
Pościel bawełniana SANTORINI od TuliSen.

Łóżko – pościel bawełniana wyspą relaksu w Twojej sypialni

Większość z nas kojarzy przygody dzielnego Alladyna, którego środkiem transportu był latający dywan. A gdyby tak móc podróżować do pięknych krain... we śnie? Magicznym sposobem na przenoszenie się w przestrzeni może być także pościel. Zobaczmy niebanalne wzory tekstyliów, które zostały zainspirowane istniejącymi miejscami o wyjątkowej urodzie.

Komfortowa i designerska pościel

W podróży w stronę komfortowego wypoczynku warto zatrzymać się przy modelu Maroko. Jego najważniejszym detalem jest egzotyczny, mocny oraz rytmiczny motyw, w których pierwsze skrzypce gra przyciągająca wzrok czerń. W drugim przypadku przełamano ją niebieskimi, niczym woda u brzegów Tajlandii, elementami. Pościele imponują bawełnianą trwałością i doskonałym wykończeniem. Nabranie solidnej porcji energii na kolejny dzień gwarantowane!

Pościel bawełniana 160x200 "Maroko" firmy TuliSen.

Pościel bawełniana 160x200 "Maroko"

 

Przenieśmy się teraz na wyspy spokojnego snu... Symi i Santorini to propozycje dla wielbicieli wyrazistych kształtów i barw oraz kwiatowych ornamentów. Wyobraźmy sobie, że patrzymy na fragment greckiego krajobrazu. Przesuwamy wzrok od góry, od życiodajnego słońca w kolorze miodu (jednego z greckich przysmaków), aż po lazurową wodę, w której przyjemnie się zanurzyć... Można zaryzykować stwierdzenie, że twórcy pościeli Symi zachwycili się tym niezapomnianym widokiem. Komplet Santorini mógł dla odmiany zostać zainspirowany białymi domkami o niebieskich dachach – największą turystyczną atrakcją tego miejsca. Podobnie jak woda opływająca trzy wyspy, która co noc oddaje zgromadzone ciepło, pościele z greckimi wzorami zapewnią Ci odpowiednią temperaturę podczas snu (są całoroczne).

Pościel bawełniana 160x200 Simi od Tulisen.

Pościel bawełniana 160x200 Simi

Pościel bawełniana 160x200 "Santorini" firmy TuliSen.

Pościel bawełniana 160x200 "Santorini"

Pościel na ciepłe dni

A gdyby tak gorące południowe słońce zachodziło dokładnie nad Twoją głową na poduszce? Wnętrze sypialni z pewnością ożywi komplet Sycylia, wyróżniający się soczystym jak włoskie cytryny i żywiołowym jak mieszkańcy tej wyspy kolorem. W osiągnięciu stanu błogiego relaksu pomogą pozostałe „hiszpańskie” zestawy pościeli. Bardzo miękkie, a co za tym idzie przyjemne w dotyku pościele ozdobiono migotliwymi, przeplatającymi się wzorami. Żółta Costa nawiązuje do momentu, gdy słońce jest w zenicie.

Pościel bawełniana 160x200 "Sycylia" firmy TuliSen.

Pościel bawełniana 160x200 "Sycylia"

Pościel bawełniana Costa 200x200 od TuliSen.

Pościel bawełniana Costa 200x200

 

Wszystkie nasze propozycję znajdziesz tu: https://tulisen.pl/posciele/bawelna/