Wysyłka 9.08 (po urlopie)

Pościel czerwona

  • Urządzając swoją sypialnię, w której spędzamy dobrą 1/3 życia, zazwyczaj skupiamy się na łóżku czy oświetleniu, a to wybór pościeli potrafi diametralnie zmienić oblicze pomieszczenia. Obecnie mamy tak wiele kolorów i materiałów do wyboru, że każda Pani domu znajdzie coś dla siebie i swojej rodziny.

    Czerwona pościel w sypialni  sprawdzi się przy stonowanych kolorach ścian, dodając do pomieszczenia odrobinę życia i kolorytu. Świetnie nadaje się przy meblach ciemnych, a także białych. Pościel czerwona to także mały miłosny dodatek w sypialni, który pomoże na nowo rozbudzić uczucia i wypełni pomieszczenie romantycznymi chwilami uniesienia. Pościel w kolorze czerwonym jest uwielbiana przez nowoczesne i odważne kobiety.

    Sklep internetowy tulisen.pl posiada w swojej ofercie szeroki wybór pościeli bawełnianychpościeli flanelowych i pościeli z Kory Bielawa. Do zaoferowania mamy pościel we wszystkich kolorach – nie tylko tęczy, a także w wielu nowoczesnych i klasycznych wzorach. W ofercie sklepu dostępne są pościele w rozmiarach 140 x 200, 160 x 200 oraz 220 x 200.

    Tulisen.pl to atrakcyjne ceny, szybkie terminy wysyłek i wyłącznie produkty wysokiej jakości. Zapraszamy na zakupy.

    WYSYŁKA PO URLOPIE 9.08 :) Zamknij