Wysyłka w 24 h

Prześcieradła satynowe z gumką 200×220

  • W sklepie tulisen.pl oferujemy wysokiej jakości, wielobarwne prześcieradła o rozmaitych rozmiarach oraz w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Są to prześcieradła frotte z gumką, jersey z gumką, bawełniane klasyczne, flanelowe klasyczne i z satyny bawełnianej z gumką. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wyjątkowo przyjemne w dotyku, miękkie i delikatne bawełniane prześcieradła satynowe z gumką 200×220 na duże łóżka. Prześcieradła te są wykonane w 100% z ekologicznej, naturalnej bawełny i z tego względu są bardzo doceniane przez osoby z alergią i skłonnością do podrażnień skóry, a także przez dzieci.

    Nie od dziś wiadomo, że rodzaj pościeli oraz prześcieradeł ma niesłychany wpływ na komfort snu i jakość wypoczynku. Bawełniane prześcieradło satynowe z gumką 200×220 posiada właściwości termoizolacyjne i potrafi zapewnić skórze pożądany chłód podczas gorących, upalnych nocy. Dzięki temu, bawełniane prześcieradła satynowe z gumką 200×220 są niezwykle polecane osobom, które ciężko znoszą wysokie temperatury w nocy. Niewyobrażalnie komfortowe dla ciała prześcieradło satynowe sprawi, że z satysfakcją odczujemy pozytywną różnicę i będziemy mogli rozkoszować się spokojnym snem nawet podczas trudnych do zniesienia upałów.

    Bawełniane prześcieradło satynowe z gumka 200×220 dostępne jest w naszym sklepie w szerokiej gamie kolorystycznej. Każdy klient z pewnością odnajdzie barwę odpowiednio dopasowaną do pościeli oraz do ogólnej stylizacji sypialni.