Wysyłka w 24 h

Prześcieradła satynowe z gumką 160×200

  • W tej kategorii przedstawiamy prześcieradła z satyny bawełnianej, w które wszyta jest gumka. Bawełna jest naturalnym, przepuszczającym powietrze włóknem. Satyna to jeden z najbardziej cenionych rodzajów splotu. Każde prześcieradło satynowe z gumką 160×200 to połączenie komfortu i praktyczności. Nie zsunie się ono w trakcie snu, bo mocno przylega do materaca.

    Satyna bawełniana jest miła w dotyku, miękka i ma delikatny połysk. Prześcieradła z niej wykonane są eleganckie. Za piękne każdy uzna to prześcieradło satynowe, które jest w jego ulubionym kolorze. Prezentujemy tutaj prześcieradła w różnych kolorach. Znajdzie dla siebie prześcieradło satynowe 160×200 ktoś, kto lubi wyraziste barwy. Są i propozycje dla zwolenników delikatności oraz barw neutralnych. Kolor można wybrać taki, jaki się podoba. Warto także uwzględnić oddziaływanie koloru i aranżację sypialni.

    Prześcieradła z gumką wybiera się dokładnie takie, jaki jest rozmiar materaca. Prześcieradło satynowe z gumką 160×200 jest więc przewidziane na taki właśnie materac. W naszym sklepie oferujemy różne prześcieradła z takim udogodnieniem. Poza satynowymi bawełnianymi z gumką są także prześcieradła jersey i frotte z gumką. W ofercie są też bawełniane klasyczne i flanelowe klasyczne.