Wysyłka w 24 h

140x200

Prześcieradła satynowe z gumką 140×200

 

W klimatycznej i nowoczesnej sypialni powinna się także znaleźć wysokiej jakości pościel oraz inne stylowe tekstylia. Niezwykle ważne dla komfortu i wypoczynku jest dobranie odpowiedniego prześcieradła – wyróżniającego się nienaganną estetyką, ale także wykonaniem zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

 

Przekazujemy do dyspozycji klientów prześcieradła satynowe z gumką 140×200, które są znakomitym wyborem do łóżek sypialnianych. Z uwagi na rozmaite aranżacje sypialniane prześcieradło satynowe z gumką 140×200 dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych, co umożliwia idealne dopasowanie do wnętrza oraz pozostałych elementów wyposażenia. Skrupulatne dobranie wszystkich detali gwarantuje wspaniały efekt wizualny oraz idealne warunki do efektywnego snu i wypoczynku.

 

Oferta naszego sklepu skierowana jest do wymagających klientów, którzy mogą wybrać najodpowiedniejszy produkt do swojej sypialni: prześcieradła frotte z gumką, prześcieradła jersey z gumką, prześcieradła bawełniane oraz flanelowe klasyczne, a także inne prześcieradła z satyny bawełnianej z gumką. Wszystkie produkty dostępne są w pełnej gamie rozmiarów.