Wysyłka w 24h

Prześcieradła frotte z gumką 90x200

  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje

  W zakres naszego asortymentu wchodzą najwyższej jakości prześcieradła frotte z gumką w rozmiarze 90x200, które zostały wykonane z dbałością o najmniejsze detale, przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych, certyfikowanych materiałów. Dzięki temu oferowane przez nas produkty w żaden sposób nie podrażniają skóry i nie uczulają jej, doskonale sprawdzając się nawet w przypadku osób z alergiami. Zastosowanie wysokiej klasy surowców sprawia, że nasze wyroby nie odbarwiają się i zniekształcają się nawet po wielu praniach.

  Optymalny komfort snu

  Odpowiednio dobrane pod wymiary materaca prześcieradło frotte z gumką gwarantuje komfort używania i spokojny sen zwłaszcza dla osób, które często śpią niespokojnie i po wielokroć jednej nocy zmieniają pozycję, w jakiej jest im najwygodniej. Na takim rozwiązaniu skorzystają więc zarówno Nocne marki, jak i Ranne Ptaszki – któż bowiem lubi budzić się w środku spokojnego snu, aby poprawiać zsunięte z łóżka prześcieradło, nieprzyjemnie rolujące się w nogach łóżka bądź zrzucone na podłogę? Dzięki wbudowanej gumce unikniesz tego problemu – raz założone na łóżko pozostaje na swoim miejscu tak długo, jak tego potrzebujesz, gwarantując spokojny i nieprzerwany sen przez całą noc. Prześcieradło o wymiarach 90x200 jest optymalnym rozwiązaniem dla klasycznego łóżka jednoosobowego. Dzięki użyciu wysokiej klasy materiału z frotty prześcieradła są miękkie i delikatne w kontakcie ze skórą oraz świetnie dopasowują się do kształtu materaca. Ta dzianina jest dodatkowo materiałem niezwykle prostym w użytkowaniu – pranie nie stwarza żadnych problemów, nie jest również podatna na zagniecenia i rozdarcia powstałe przy takich czynnościach jak składanie prześcieradła. Przewiewność materiału sprawia, że jest on idealnym wyborem jako prześcieradło na lato.

  Prześcieradło idealne do wysokich materaców

  Dzięki możliwości zaczepienia gumką prześcieradła o dolną krawędź używanego przez nas materaca, eliminujemy problem rolowania i fałdowania prześcieradeł. W takich przypadkach rzadko kiedy możliwe jest „przytrzaśnięcie” materacem materiału prześcieradła, przez co istnieje duże ryzyko zsunięcia się materiału z danej krawędzi w najmniej spodziewanym momencie. Prezentowane prześcieradła z gumką sprawiają, że ten problem już nie będzie zagrażał spokojnemu snu domowników. Każdy element pościeli pozostanie dokładnie tam, gdzie chcielibyśmy, aby był, co gwarantuje niezmąconą wygodę i spokój przez całą noc. Guma została wszyta do specjalnego tuneliku w dolnej krawędzi prześcieradła, dzięki swojej elastyczności i rozciągliwości utrzyma materiał przyjemnie napiętym, nie pozwalając żadnemu elementowi pościeli na zsunięcie się bądź zrolowanie. Gdy odpowiednio dobierzemy rozmiar naszego prześcieradła do ergonomicznego materaca, gwarantujemy sobie wymarzone miejsce do odpoczynku po stresach dnia codziennego. Rację miał ten, kto pierwszy wypowiedział słowa, które następnie stały się przysłowiem – jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz; pamiętając o tej ludowej mądrości, dołóżmy wszelkich starań, aby nocny odpoczynek nasz i naszych domowników był jak najlepszej jakości. Wybór odpowiedniej pościeli jest najprostszym na to sposobem.

  Osoby, które zdecydują się sięgnąć po prześcieradło frotte 90x200, zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami dostępnymi w naszym asortymencie. Nasz sklep oferuje wyłącznie wysokiej klasy wyroby, wśród których znajdują się prześcieradła: jersey z gumką, bawełniane klasyczne, flanelowe klasyczne oraz z satyny bawełnianej z gumką.