Wysyłka w 24 h

Prześcieradła frotte z gumką 90×200

  • W zakres naszego asortymentu wchodzą najwyższej jakości prześcieradła frotte z gumką w rozmiarze 90×200, które zostały wykonane z dbałością o najmniejsze detale, przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych, certyfikowanych materiałów. Dzięki temu oferowane przez nas produkty w żaden sposób nie podrażniają skóry i nie uczulają jej, doskonale sprawdzając się nawet w przypadku osób z alergiami. Zastosowanie wysokiej klasy surowców sprawia, że nasze wyroby nie odbarwiają się i zniekształcają się nawet po wielu praniach.

    Każde dostępne w naszej ofercie prześcieradło frotte z gumką 90×200 można bez trudu dopasować do kształtu materaca, zyskując idealny dodatek do sypialni, estetycznie komponujący się z pościelą.

    Osoby, które zdecydują się sięgnąć po prześcieradło frotte 90×200, zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami dostępnymi w naszym asortymencie. Nasz sklep oferuje wyłącznie wysokiej klasy wyroby, wśród których znajdują się prześcieradła: jersey z gumką, bawełniane klasyczne, flanelowe klasyczne oraz z satyny bawełnianej z gumką.