Wysyłka 24h

Prześcieradła frotte z gumką 90x200

  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje
  • Wybierz opcje

  W zakres naszego asortymentu wchodzą najwyższej jakości prześcieradła z gumką 90x200 cm, które zostały wykonane z dbałością o najmniejsze detale, przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych, certyfikowanych materiałów. Dzięki temu oferowane przez nas prześcieradła w żaden sposób nie podrażniają skóry i nie uczulają jej, doskonale sprawdzając się nawet w przypadku osób z alergiami.

  Zastosowanie wysokiej klasy naturalnej tkaniny bawełnianej sprawia, że nasze wyroby nie odbarwiają się i zniekształcają się nawet po wielu praniach. Nasz sklep internetowy oferuje prześcieradła w różnych kolorach i wymiarach, dzięki czemu dopasujemy do każdego stylu sypialni. Warto wspomnieć, że nasze prześcieradła zostały wyprodukowane ze 100% naturalnej bawełny.

  Optymalny komfort snu

  Odpowiednio dobrane prześcieradło 90x200 cm zagwarantuje komfort używania i spokojny sen zwłaszcza dla osób, które często śpią niespokojnie i po wielokroć jednej nocy zmieniają pozycję, w jakiej jest im najwygodniej. Dzięki wbudowanej gumce unikniesz rolowania lub ściągania prześcieradła – raz założone na łóżko pozostaje na swoim miejscu tak długo, jak tego potrzebujesz.

  Dzięki użyciu wysokiej klasy tkaniny z frotty prześcieradła są miękkie i przyjemne w dotyku oraz świetnie dopasowują się do kształtu materaca, także o wysokości 20 cm. Ta dzianina jest łatwa w utrzymaniu czystości – pranie nie stwarza żadnych problemów, nie jest również podatna na zagniecenia. Przewiewność sprawia, że obok prześcieradeł jersey jest idealnym wyborem jako prześcieradło na lato.

  Prześcieradło frotte 90x200 idealne do wysokich materaców

  Dzięki możliwości zaczepienia gumką prześcieradła o dolną krawędź używanego przez nas materaca, eliminujemy problem rolowania i fałdowania prześcieradeł. Guma została wszyta do specjalnego tuneliku w dolnej krawędzi prześcieradła, dzięki swojej elastyczności i rozciągliwości utrzyma materiał przyjemnie napiętym, nie pozwalając żadnemu elementowi pościeli na zsunięcie się bądź zrolowanie.

  Gdy odpowiednio dobierzemy rozmiar naszego prześcieradła, gwarantujemy sobie wymarzone miejsce do odpoczynku po stresach dnia codziennego. Rację miał ten, kto pierwszy wypowiedział słowa, które następnie stały się przysłowiem – jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz; pamiętając o tej ludowej mądrości, dołóżmy wszelkich starań, aby nocny odpoczynek nasz i naszych domowników był jak najlepszej jakości. Wybór odpowiedniej pościeli jest najprostszym na to sposobem.

  Osoby, które zdecydują się sięgnąć po prześcieradło frotte, zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami dostępnymi w naszym asortymencie. Nasz sklep oferuje wyłącznie wysokiej klasy wyroby, wśród których znajdują się prześcieradła: jersey, bawełniane klasyczne, flanelowe klasyczne oraz z satyny bawełnianej.