Wysyłka w 24 h

Prześcieradła frotte z gumką 160×200

  • Oferujemy Państwo szeroki wybór prześcieradeł wysokiej jakości w wielu popularnych rozmiarach. Prześcieradła frotte z gumką 160×200 zdobyły niezwykła popularność, dzięki eleganckiemu designowi oraz poczuciu komfortu, który dają.

    Prześcieradło frotte 160×200 to idealny wybór dla osób wymagających, które cenią wygodę i funkcjonalność. Nie sprawiają żadnego kłopotu z użytkowaniem i nie wymagają prasowania. Jednocześnie są przyjemne dla ciała i dbają o spokojny sen. Prześcieradło frotte z gumką 160×200 posiada mocne szycia, dzięki czemu nie zsuwa się w nocy. Osoby, które lubią odważne kolory w sypialni znajdą modele żywe w odcieniach takich jak cytrynowy, morelowy czy szafirowy. Prześcieradło z gumką frotte 160×200 znajduje się też w kolorach klasycznych, na przykład w bieli, kremowym lub ecru, dzięki czemu połączenie ich z kompletem pościeli nie będzie stanowić żadnego problemu. Prześcieradło frotte z gumką 160×200 wyróżnia się najlepszą gramaturą i wyjątkową trwałością.

    W naszej ofercie znajdą Państwo również przyjemne w dotyku prześcieradła jersey z gumką oraz modele klasyczne bawełniane. Chętnie wybierane są również flanelowe klasyczne i luksusowe z satyny bawełnianej z gumką.