Wysyłka w 24 h

Prześcieradła jersey z gumką 90×200

  • Polecamy Państwu miękkie i przyjemne w dotyku prześcieradła jersey z gumką 90×200. To doskonały wybór dla osób ceniących komfort podczas snu oraz elegancki wygląd.

    Dzięki temu, że jersey to tkanina w pełni naturalna zapewnia higieniczny sen oraz jest odpowiednia dla alergików. Jest to dzianina oddychająca i nadaje się zarówno na upalne letnie nocne, jak i na dni zimniejsze. Prześcieradło jersey z gumką 90×200 idealne pasuje na standardowy materac a dodatkowe zakładki zapobiegają zsuwania się. Materiał, z którego jest wykonane jest wyjątkowo odporny i nie mechaci się nawet po długim użytkowaniu. Bogata oferta żywych kolorów zagwarantuje wszystkim, prześcieradła dopasowane do stylizacji sypialni oraz idealnie dopasowane do reszty pościeli.

    Miłośnicy klasycznych rozwiązań z pewnością zainteresują się również innymi prześcieradłami z naszej kolekcji, na przykład tradycyjną pościelą bawełnianą lub flanelową, idealną na zimę. Popularne są również przyjemne w dotyku prześcieradła frotte z gumką oraz wykwintna satyna bawełniana.