Wysyłka w 24 h

Prześcieradła jersey z gumką 120×200

  • W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo stylowe prześcieradła jersey z gumką 120×200. Są one doskonałym wyborem dla osób wymagających, dla których wygoda i elegancka stylizacja jest priorytetem.

    Jersey to naturalna dzianina, która cechuję się wyjątkową oddychalnością. Jest to materiał elastyczny, który idealnie przylega do materaca. Dzięki solidnym gumkom, prześcieradło nie ściąga się w nocy i zapewnia spokojny sen. Miękki i puszysty materiał jest przyjemny w dotyku i sprawia, że z przyjemnością zanurzymy się w wygodnym łóżku po męczącym dniu. Prześcieradło jersey z gumką 120×200 dostępne jest w wielu żywych, jak i stonowanych kolorach. Dzięki temu będziemy mogli skomponować je z resztą pościeli na zasadzie kontrastu lub podobieństwa. Jest to doskonały wybór dla osób praktycznych, gdyż nie wymaga skomplikowanych zabiegów.

    W naszym sklepie znajdą również Państwo wysokiej jakości prześcieradła frotte z gumką oraz modele flanelowe klasyczne. Miłośnicy luksusu z pewnością docenią prześcieradła bawełniane klasyczne oraz z satyny bawełnianej z gumką.